نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16943 تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۷ / ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در حاشیه جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از همکاران خود در این شرکت حلالیت طلبید و خداحافظی کرد . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، مهندس بیژن عالی پور که طی روزهای آینده بدلیل بازنشستگی صندلی مدیریت بزرگترین شرکت تولید کننده […]

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در حاشیه جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از همکاران خود در این شرکت حلالیت طلبید و خداحافظی کرد .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، مهندس بیژن عالی پور که طی روزهای آینده بدلیل بازنشستگی صندلی مدیریت بزرگترین شرکت تولید کننده نفت کشور را به شخص دیگری می سپارد پس از این جلسه از همکاران خود در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان حلالیت طلبید و از آنها خداحافظی کرد .

مدیران و کارشناسان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز هرکدام با تقدیر از زحمات و خدمات چندین ساله ی مهندس بیژن عالی پور ، دوران مدیریت وی را دورانی توصیف کردند که علیرغم سختی و مشقت های فراوان در بخش تولید خاطرات شیرینی همچون دستیابی به افزایش تولید یک میلیون بشکه ای ظرف یک ماه و حفظ سهمیه ی نفت کشورمان در مجمع جهانی کشورهای صادر کننده نفت ( اوپک ) حاصل شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi