نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16825 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام مهندس بورد به مناسبت سی وهشتمین سالگردتاسیس شرکت نفت فلات قاره

اهوازنو:پیام مهندس بورد به مناسبت سی وهشتمین سالگردتاسیس شرکت نفت فلات قاره ضمن تسلیت شهادت سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، فرا رسیدن سی‌وهشتمین سالروز تاسیس شرکت نفت فلات قاره ایران و حماسه ۸ سال دفاع مقدس را گرامی می‌داریم.  بی‌تردید، توجه به پیام عاشورا و فلسفه قیام امام حسین (ع) می‌تواند چراغ […]

اهوازنو:پیام مهندس بورد به مناسبت سی وهشتمین سالگردتاسیس شرکت نفت فلات قاره

ضمن تسلیت شهادت سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، فرا رسیدن سی‌وهشتمین سالروز تاسیس شرکت نفت فلات قاره ایران و حماسه ۸ سال دفاع مقدس را گرامی می‌داریم.

 بی‌تردید، توجه به پیام عاشورا و فلسفه قیام امام حسین (ع) می‌تواند چراغ راه همه ما در پیمودن راه دشوار خدمت به مردم و ازخودگذشتگی و ایثار در راه هدف‌های والا باشد.

شرکت نفت فلات قاره ایران ۳۸ سال پیش و همزمان با آغاز دوران دفاع مقدس تاسیس شد و کارکنان این شرکت از همان روزهای نخست فعالیت تاکنون، در جبهه مقدم اقتصادی کشور و با پشتکار، تلاش و ازخودگذشتگی، چرخ‌های اقتصاد میهن را به گردش درآورده‌اند.
بر اساس آمار، در طول ۸ سال دفاع مقدس، تاسیسات نفتی و سکوهای بهره‌برداری ایران در آب‌های خلیج فارس بیش از ۳۰۰۰ بار مورد تهاجم قرار گرفتند که بر اثر آن جمعی از بهترین نیروها و کارکنان صنعت نفت دریایی ایران به شهادت رسیدند. بر این اساس، این شرکت ۴۷ شهید و ۱۸۷ جانباز تقدیم انقلاب کرده است و ۱۱ نفر از کارکنان آن نیز به اسارت نیروهای بعثی درآمده‌اند.
خوشبختانه کارکنان و مدیران شرکت نفت فلات قاره ایران، امروز نیز با همان انگیزه و هدف، توسعه صنعت نفت دریایی ایران را پی گرفته‌اند و هیچ عاملی آنان را از این آرمان مقدس که همان اعتلا و سربلندی کشور است بازنخواهد داشت.
اینجانب ضمن تسلیت مجدد فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین (ع)، سی‌وهشتمین سالروز تاسیس شرکت نفت فلات قاره ایران و آغاز هفته دفاع مقدس، را گرامی داشته و از خداوند بزرگ، توفیق حرکت در مسیر آن بزرگوار را برای همه خواستارم.

حمید بورد
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران
شهریورماه ۱۳۹۷

ارسال دیدگاه

logo-samandehi