نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16731 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شریعتی:درهشت سال دفاع مقدس همه مردم ازتمامیت ارضی این اب و خاک صیانت کردند

استاندار خوزستان گفت: در هشت سال دفاع مقدس همه مردم از طبقات، اقشار و قومیت های مختلف با روانه شدن به جبهه ی حق علیه باطل از تمامیت ارضی این آب و خاک صیانت کردند و نمایش بزرگ و شکوهمندی از همبستگی ملی و اسلامی به نمایش گذاشتند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،غلامرضا شریعتی روز […]

استاندار خوزستان گفت: در هشت سال دفاع مقدس همه مردم از طبقات، اقشار و قومیت های مختلف با روانه شدن به جبهه ی حق علیه باطل از تمامیت ارضی این آب و خاک صیانت کردند و نمایش بزرگ و شکوهمندی از همبستگی ملی و اسلامی به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،غلامرضا شریعتی روز دوشنبه ۱۹ شهریور ماه در مراسم نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس با گرمیداشت یاد و خاطره شهدا در مجتمع فجرسپاه اهواز گفت: بدون شک ایستادگی، مقاومت و امنیت کشور ما مرهون ایثارگری ها و خدمات شما عزیزان در دوران دفاع مقدس است که از زن و فرزند گذشتید و میهن را ناموس و خاک را شرف دانستید و با دشمن تا دندان مسلح به نبرد پرداختید.

استاندار خوزستان افزود: در هشت سال دفاع مقدس همه مردم از طبقات، اقشار و قومیت های مختلف با روانه شدن به جبهه ی حق علیه باطل از تمامیت ارضی این آب و خاک صیانت کردند و نمایش بزرگ و شکوهمندی از همبستگی ملی و اسلامی به نمایش گذاشتند.

شریعتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر کشورهای زورگو کمر به تحریم اقتصادی کشور بسته اند و قصد دارند با قدرت ایران در منطقه که همواره معادله ساز سیاست های جاری در منطقه است تقابل کنند و این زورگویی از آنجا حاصل می شود که ما توانستیم با خوداتکایی به پیشرفت های قابل توجهی دست پیدا کنیم.

استاندار خوزستان یادآور شد: شما بازنشستگان و میراث داران دفاع مقدس اکنون مانند آن زمان وظیفه ی سنگین و خطیری بر عهده دارید و می توانید با تجربه ای که از گذشته در اختیار دارید نسل امروز را به خوبی پرورش دهید و این تربیت سازی و انسان سازی باعث می شود کشور از منظرهای مختلف مقاوم و محکم بار بیاید.

شریعتی ادامه داد: استان خوزستان با کارنامه درخشان و پرافتخار خود اکنون جزء آن دسته از استان هایی است که توانست فرهنگ حماسه آفرینی و دلاورمردی های را بخوبی برای نسل جدید بیان کند و با انسجام خود ثابت کردند که با همدلی می توانند هر قله و سکویی را فتح کند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi