نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16705 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تامین قطعات مورد نیاز شرکت نفت فلات قاره با همکاری سازندگان داخلی

تامین قطعات مورد نیاز شرکت نفت فلات قاره با همکاری سازندگان داخلیشرکت نفت فلات قاره ایران با بهره‎مندی از توان و تخصص یک شرکت ایرانی، نسبت به تامین دستگاه لوله‎ مغزی سیار اقدام کرده است.به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،حمید بورد، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در بازدید از شرکت کارخانجات اسمعیلی، به تامین دستگاه […]

تامین قطعات مورد نیاز شرکت نفت فلات قاره با همکاری سازندگان داخلی

شرکت نفت فلات قاره ایران با بهره‎مندی از توان و تخصص یک شرکت ایرانی، نسبت به تامین دستگاه لوله‎ مغزی سیار اقدام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،حمید بورد، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در بازدید از شرکت کارخانجات اسمعیلی، به تامین دستگاه لوله مغزی سیار (کویل‌تیوبینگ) با همکاری این شرکت ایرانی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری، سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، می‌توانیم زمینه‌های لازم برای ساخت یکی از دستگاه‌های مهم و پرکاربرد در صنعت نفت را فراهم کنیم.

به گفته وی، این دستگاه تاثیر بسیار زیادی در میزان تولید و بهره‌وری کار دارد، به طوری که با استفاده از آن می‌توان هزینه‌های حفاری را تا ۲۰ درصد کاهش داد.

 بورد ادامه داد: در حوزه کاری خود از هر ایده مناسبی که در قالب پژوهش و توسعه مطرح شود و امکان اجرا داشته باشد حمایت می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi