نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16632 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بزرگ‌ترین ایستگاه سی‌ان‌جی کشور در اصفهان راه‌اندازی شد

همزمان با هفته دولت، ایستگاه CNG مادر برای تامین گاز مناطق خور، جندق، فرخی، انارک، چوپانان و چاه‌ملک در شهرستان نائین به بهره‌برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،سیدمصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: ایستگاه گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) مادر به‌عنوان بزرگ‌ترین ایستگاه سی‌ان‌جی کشور، با ظرفیت ۱۰ هزار مترمکعب در ساعت و […]

همزمان با هفته دولت، ایستگاه CNG مادر برای تامین گاز مناطق خور، جندق، فرخی، انارک، چوپانان و چاه‌ملک در شهرستان نائین به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،سیدمصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: ایستگاه گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) مادر به‌عنوان بزرگ‌ترین ایستگاه سی‌ان‌جی کشور، با ظرفیت ۱۰ هزار مترمکعب در ساعت و هزینه ۱۳ میلیارد تومان اعتبار آغاز به کار کرد.

وی افزود: برای گازرسانی به مناطق خور، جندق، فرخی، انارک، چوپانان و چاه‌ملک، امکان انتقال گاز از خط سراسری مقدور نبود، بنابراین گاز طبیعی به روش سی‌ان‌جی از طریق تعدادی کمپرسور در ایستگاه مادر، فشرده و با فشار بسیار بالا وارد تانکرهای گاز می‌شود و پس از انتقال به ایستگاه‌های دختر، تغذیه شده و در ادامه پس از تقلیل فشار از ایستگاه‌های دختر، در شبکه شهری توزیع خواهد شد.

به گفته علوی، شبکه‌گذاری و گازرسانی به این شهرها همانند دیگر شهرها در حال انجام است و پس از این که خط انتقال سراسری به استان اصفهان رسید، گازرسانی با تانکرهای گازرسانی حذف می‌شود و سرانجام این شهرها به خط سراسری گاز متصل می‌شوند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi