نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16614 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۹:۱۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

معارفه سرپرست مدیریت های تعمیرات ماشین الات وعملیات ترابری

مراسم معارفه سرپرست مدیریت های تعمیرات ماشین آلات و عملیات ترابری برگزار شد به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،مراسم معارفه سرپرست مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی و مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید روز شنبه (۱۰ شهریورماه)  برگزار شد. ،‌در این مراسم که مدیرعامل،‌ مدیران و رؤسای ادارات ستادی شرکت ملی مناطق نفت […]

مراسم معارفه سرپرست مدیریت های تعمیرات ماشین آلات و عملیات ترابری برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،مراسم معارفه سرپرست مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی و مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید روز شنبه (۱۰ شهریورماه)  برگزار شد.

،‌در این مراسم که مدیرعامل،‌ مدیران و رؤسای ادارات ستادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب حضور داشتند، مراد کمالی به عنوان سرپرست مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی و مهران حسن‌وند به عنوان سرپرست مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید این شرکت معرفی شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در این نشست با اشاره به برنامه کوتاه مدت،‌ میان مدت، و بلند مدت تعمیرات اساسی تاسیسات و کارخانه های نفت و گاز، بر همکاری همه مدیریت ها و شرکت های تابع با مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی برای اجرای کامل این برنامه تاکید کرد.

مهندس بیژن عالی پور همچنین به نقش مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید اشاره کرد و اظهار داشت:‌ این مدیریت با برخورداری از نیروهای جوان،‌ توانمند و پرکار نقش مؤثری در تحقق برنامه های تولید نفت و گاز دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi