نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16590 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قبلد ناصری به عنوان مدیرنمونه دولتی شناخته شد

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از سوی فرماندار این شهرستان بعنوان مدیر نمونه دولتی شناخته شد و لوح تقدیر دریافت کرد . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ، همایش تجلیل از مدیران و کارکنان  نمونه ی دستگاه های دولتی شهرستان مسجدسلیمان در سالن باشگاه مرکزی برگزار شد . طی این مراسم از تعدادی […]

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از سوی فرماندار این شهرستان بعنوان مدیر نمونه دولتی شناخته شد و لوح تقدیر دریافت کرد .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ، همایش تجلیل از مدیران و کارکنان  نمونه ی دستگاه های دولتی شهرستان مسجدسلیمان در سالن باشگاه مرکزی برگزار شد .

طی این مراسم از تعدادی از مدیران و کارمندان ادارات و سازمان های دولتی شهرستان مسجدسلیمان با اهدای لوح ، تقدیر بعمل آمد که در میان آنها مهندس قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بعنوان مدیر نمونه و عبدالعظیم احمد فخرالدین رییس اداره ترابری و ابوذر شجاعی برجوئی رییس اداره روابط عمومی  این شرکت بعنوان کارمند  نمونه ی دولتی لوح تقدیر خود را از فرماندار این شهر دریافت کردند .

لازم به یادآوری است شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان که در حوزه ی عملیاتی ۲۷۰۰۰ کیلومتر مربع در شمال خوزستان فعالیت می کند با استفاده از توانمندی های درون سازمانی و همچنین تعریف و اجرای پروژه های متعدد در زمینه های مختلف ورزشی ، فرهنگی ، اجتماعی و … اهتمام فراوانی در جهت ارایه خدمات به شهروندان در قالب مسئولیت اجتماعی به نمایندگی از وزارت نفت در این منطقه داشته است .  

ارسال دیدگاه

logo-samandehi