نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16572 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل جدیدشرکت ملی حفاری منصوب شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی سپهر سپهري را به عنوان مدیر عامل جدید شرکت ملی حفاری  منصوب کرد   به گزارش پايگاه خبري اهواز نو ،با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، سپهر سپهری، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران شد. علی کاردار در حکمی مدیرعامل و رییس هیات […]

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی سپهر سپهري را به عنوان مدیر عامل جدید شرکت ملی حفاری  منصوب کرد

 

به گزارش پايگاه خبري اهواز نو ،با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، سپهر سپهری، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران شد.

علی کاردار در حکمی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران انتخاب و جایگزین حیدر بهمنی کرد.

در حکم انتصابی کاردر به برخی از وظایف سپهری در کسوت مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران اشاره شده است که از آن جمله می‌توان به برنامه‌ریزی و اتخاذ راهکارهای لازم به‌منظور افزایش راندمان حفاری و کاهش زمان‌های انتظار و همچنین اتخاذ تدابیر لازم به‌منظور تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد اشاره کرد. بهره‌گیری از مدیران و متخصصان جوان در جهت ارتقا شاخص‌های عملکردی شرکت و اتخاذ تدابیر و راهبردهای لازم به‌منظور ارتقای سلامت اداری و شفاف‌سازی تعاملات مالی در تمامی فعالیت‌های شرکت از دیگر وظایف سپهری است.

کاردر در ادامه بر تعامل هرچه بیشتر شرکت ملی حفاری ایران با شرکت‌های تولیدی و توسعه‌ای تابعه شرکت ملی نفت ایران باهدف بهبود اجرای پروژه‌های حفاری اشاره‌کرده و به کارگیری روش‌های نوین مدیریتی در راستای بهبود فرآیندها، چابک سازی شرکت و کاهش قیمت تمام‌شده پروژه‌ها را خواستار شده است. بررسی و ارائه راهکارهای مناسب در راستای پیاده‌سازی مبانی حاکمیت شرکتی با هدف تدوین و تبیین راهبردهای مدیریتی در شرکت از دیگر وظایفی است که بر عهده سپهری قرار دارد. مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این حکم بر استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و به‌خصوص دانشگاه‌ها در راستای به‌کارگیری روش‌های نوین حفاری تأکید کرده و حمایت از ساخت و ارتقای هرچه بیشتر بومی‌سازی در صنعت حفاری کشور را خواستار شده است. ضرورت توجه به حوزه HSEQ در راستای دستورالعمل‌های مدون و الزامات پدافند غیرعامل به‌ویژه ارتقای هرچه بیشتر ضریب ایمنی دستگاه‌های حفاری با مدنظر قراردادن استانداردهای جهانی مربوطه و تدوین و پیشنهاد راهبردهای موردنیاز در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از دیگر مواردی است که از مدیرعامل جدید شرکت ملی حفاری ایران درخواست شده است.

شايان ذكر است كه جوانگرايي در نفت با آمدن مهندس سپهر سپهري كليد خورده است و اين مهم نويد روزهاي خوش آينده را در حوزه ي نفت و حفاري مي دهد

آمدن تفكرات نو و علمي مي تواند شركت هاي نفتي را جاني دوباره ببخشد.

١٣٩٦/٠٦/٢٠

ارسال دیدگاه

logo-samandehi