- پایگاه خبری تحلیلی اهواز نو | اخبار خوزستان | اخبار اهواز - http://www.ahvaznew.ir -

فراخوان طرح ارزیابی و توسعه مدیر مالی در صنعت نفت اعلام شد

فراخوان طرح ارزیابی و توسعه مدیر مالی در صنعت نفت اعلام شد

فراخوان طرح ارزیابی و توسعه مدیر مالی در صنعت نفت با هدف شناسایی و پرورش استعدادهای مدیریتی برای احراز مشاغل مدیریت مالی، از سوی مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت اعلام شد.


به گزارش پایگاه خبری اهوازنو مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت در فراخوانی اعلام کرد: این مرکز با هدف شناسایی، ارزیابی و تربیت و معرفی نسل جدیدی از مدیران و اعطای گواهینامه صلاحیت حرفه‎ای به آنان، از همه کارکنان رسمی متقاضی واجد شرایط دعوت به عمل می‎آورد برای شرکت در طرح ارزیابی و توسعه مدیران مالی، از تاریخ ۲۴ شهریورماه تا ۱۱ مهرماه امسال با مراجعه به سایت Portal.nioc.ir نسبت به ثبت‎نام اقدام کنند.

بر اساس اعلام مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، هدف از این طرح، شناسایی و پرورش استعدادهای مدیریتی و اعطای گواهینامه صلاحیت حرفه‎ای به متقاضیانی است که شایستگی‎های رفتاری و فنی لازم را برای احراز مشاغل مدیریت مالی دارند.

مطابق این فراخوان، برخورداری از تمایل و انگیزه لازم برای انجام وظایف و مسئولیت‎های مدیر مالی، داشتن مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته‎های مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، حسابداری، اقتصاد، مدیریت امور بانکی و مدیریت بیمه یا فوق‎لیسانس و بالاتر رشته‎های مدیریت اجرایی، مهندسی صنایع – مهندسی مالی، مدیریت کسب‎وکار و همه رشته‎های تحصیلی با گرایش‎های مالی و حسابداری، حداکثر سن ۵۰ سال، رسمی بودن با حداقل پنج سال سابقه کار در صنعت نفت و منصوب در مشاغل با کارراهه مالی، از جمله شرایط ثبت‎نام است.

همچنین در تبصره‎ای قید شده است: درباره افراد فاقد تجربه سرپرستی، اولویت ورود به فرآیند ارزیابی با کسانی است که فارغ‎التحصیل یکی از دانشگاه‎های تهران، صنعت نفت، علم و صنعت، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت مدرس، شهیدبهشتی، علامه طباطبایی، تبریز، اصفهان، فردوسی مشهد، شیراز و واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با معدل بالاتر از ۱۵,۶ یا فارغ‎التحصیلان دیگر دانشگاه‎ها با حداقل معدل کل ۱۷ است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت می‎توانند به سایتhttp://Cipmd.mop.ir [1] مراجعه کنند.