نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16538 تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۵ / ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

باز هم حيدر بهمني خبرساز شد!

مدرک جعلی دانشگاهی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران/باز هم حيدر بهمني خبرساز شد!   پايگاه خبري اهواز نو / ای کاش به جای برنامه های افزایش تولید نفت و گاز، کمی هم افزایش اخلاق و صداقت در سرلوحه این مدیران قرار می گرفت. قانون باید علی السویه باشد و بهمنی نه به خاطر ممنوعیت کارگیری […]

مدرک جعلی دانشگاهی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران/باز هم حيدر بهمني خبرساز شد!

 

پايگاه خبري اهواز نو /

ای کاش به جای برنامه های افزایش تولید نفت و گاز، کمی هم افزایش اخلاق و صداقت در سرلوحه این مدیران قرار می گرفت. قانون باید علی السویه باشد و بهمنی نه به خاطر ممنوعیت کارگیری بازنشستگان(که شوخی گرفته شده است)، بلکه به خاطر دروغ در ارائه مدرک تحصیلی خود و استفاده نامشروع از بیت المال، بايد استعفا بدهد.

به گزارش اهواز نو

حيدر بهمنی دارای مدرک تحصیلی لیسانس مکانیک دوره های ضمن خدمت از دانشگاه صنعت نفت می باشد. وی در تاکنون سه نوبت، دوره اول از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۱ و دوره دوم از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۱ و دور سوم از ۱۳۹۳ تاکنون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بوده است.

حیدر بهمنی در اسفند سال ۱۳۳۰ در شهرستان رامهرمز متولد گردید، وی پس از اتمام دوران ابتدایی و متوسطه، وارد دانشگاه صنعت نفت شد و موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته مکانیک آن هم در دوره ضمن خدمت گردید.

حال آنكه مدرك كارشناسي ارشد حيدر بهمني با استعلام رسمي دانشگاه آزاد خوزستان و با امضاي دكتر شهرام لك فاقد اعتبار و وجاهت قانوني اعلام شد!

 

خود بهمنی اعلام کرده است که شرکت ملی حفاری ایران، نزدیک به ۱۷ هزار نیروی انسانی متخصص و مجرب دارد و بیش از ۵ هزار نفر از کارکنان این شرکت، دانش آموخته مراکز آموزش عالی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستند!؟

افشای مدرک جعلی بهمنی در حالیست که این مدیر برخوردار از نعمت بیت المال، که خودش دوبار بازنشسته و مجدداً به کار بازگشته است دخترش را به عنوان مشاور خود منصوب می کند!حیدر بهمنی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران که تاکنون دوبار بازنشسته شده است و اصولا حضورش در صنعت نفت به نمادی از ” نیروی جاذبه صندلی ” تبدیل شده است دختر محترمشان خانم فروغ بهمنی را به سمت مشاور مدیرعامل در امور بانوان منصوب کرد تا فصل نوینی از روش مدیریت دولتی در صنعت نفت ایران رقم بخورد.

 

 

 

در حالی که حيدربهمني باید مثل سایر مدیران بنابر قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان کنار میرفت

قطعا حقوق هایی که از بیت المال با عنوان کارشناس ارشد به ایشان پرداخت شده و همچنین حکم بازنشستگی و بکارگیری چندباره ایشان با مدرک کارشناسی ارشد ارائه شده، مصداق فساد مالی بوده و جفای در حق پرسنل خدوم، شریف و زحمتکش صنعت نفت است و باید حراست وزارت نفت و کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در این قضایا ورود کند.

 

ای کاش به جای برنامه های افزایش تولید نفت و گاز، کمی هم افزایش اخلاق و صداقت در سرلوحه این مدیران قرار می گرفت. در پایان باید تاکید کرد که قانون باید علی السویه باشد و بهمنی نه به خاطر ممنوعیت کارگیری بازنشستگان(که شوخی گرفته شده است)، بلکه به خاطر دروغ در ارائه مدرک تحصیلی خود و استفاده نامشروع از بیت المال، استعفا دهد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi