نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16487 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۹:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبر خوش برای فوتبال بانوان خوزستان/تیم‌داری ۲ باشگاه در لیگ برتر کشور

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،باشگاه‌های استقلال خوزستان و نفت‌مسجدسلیمان قصد دارند در فصل جدید لیگ برتر فوتبال بانوان کشور نیز تیم‌داری کنند. نگار افشین، مسوول امور ورزش بانواناداره‌کل ورزش و جوانان استان  اظهارکرد: پس از صحبت‌هایی که با باشگاه‌های استقلال خوزستان و نفت‌مسجدسلیمان داشتیم، این دو باشگاه برای تیم‌داری در بخش بانوان نیز تمایل نشان دادند. همچنین در تلاش هستیم، باشگاه‌های […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،باشگاه‌های استقلال خوزستان و نفت‌مسجدسلیمان قصد دارند در فصل جدید لیگ برتر فوتبال بانوان کشور نیز تیم‌داری کنند.

نگار افشین، مسوول امور ورزش بانواناداره‌کل ورزش و جوانان استان  اظهارکرد: پس از صحبت‌هایی که با باشگاه‌های استقلال خوزستان و نفت‌مسجدسلیمان داشتیم، این دو باشگاه برای تیم‌داری در بخش بانوان نیز تمایل نشان دادند. همچنین در تلاش هستیم، باشگاه‌های فولاد خوزستان و نفت آبادان نیز در فصل جدید لیگ برتر تیم‌داری کنند.

وی بیان کرد: طبق مصوبه فدراسیون فوتبال، باشگاه‌هایی که در لیگ برتر آقایان تیم دارند، در بخش بانوان نیز باید تیم‌داری کنند که در غیر این صورت جریمه خواهند شد. فصل گذشته شاهد تیم‌داری استقلال خوزستان در لیگ برتر بانوان بودیم ولی باشگاه فولاد به دلیل عدم تیم‌داری در این رقابت‌ها جریمه شد.

مسوول امور ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: اما امسال جریمه‌های سنگینی برای باشگاه‌هایی که در لیگ برترفوتبال بانوان تیم‌داری نکنند، در نظر گرفته شده است که امیدوارم باشگاه‌های خوزستانی به این مهم توجه کنند و با اعلام آمادگی در این زمینه، به پیشرفت فوتبال بانوان استان کمک کنند. ما به جدیت پیگیر هستیم تا هر چهار باشگاه خوزستانی لیگ برتر، در بخشبانوان نیز تیم داشته باشند.

وی خاطرنشان‌کرد: خوزستان در بخش بانواناز نظر بازیکن، مربی و داور مشکلی ندارد؛ بازیکنان خوبی داریم که برای تیم‌های دیگر توپ می‌زنند که با تیم‌داری در خوزستان می‌توانیم از تمام این پتانسیل و توانایی بهره ببریم. همچنین مربیان خوبی از جمله مینا بارانی، فروزان سلیمانی و رز جدیدی‌زاده و داوران خوبی همچون خانم صادقی را در استان داریم که می‌توانند کمک شایانی به رشدفوتبال خوزستان داشته باشند. باید تلاش کنیم تا از تمام استعداد، پتانسیل و توانایی بانوانخوزستانی در رشته فوتبال استفاده کنیم.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi