نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16460 تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیأت مدیره جدید نفت خزر ماموریت‎ها و برنامه‎های آتی را بررسی کردند

نخستین نشست هیأت مدیره شرکت نفت خزر با حضور اعضای جدید با هدف بررسی فعالیت‎های انجام شده در سال جاری، اهداف و برنامه های آتی این شرکت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، سید عماد حسینی، رئیس جدید هیأت مدیره شرکت نفت خزر در این نشست ضمن تاکید بر تداوم و ضرورت توسعه فعالیت […]

نخستین نشست هیأت مدیره شرکت نفت خزر با حضور اعضای جدید با هدف بررسی فعالیت‎های انجام شده در سال جاری، اهداف و برنامه های آتی این شرکت برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، سید عماد حسینی، رئیس جدید هیأت مدیره شرکت نفت خزر در این نشست ضمن تاکید بر تداوم و ضرورت توسعه فعالیت های اکتشافی در دریای خزر و استان های شمالی کشور، افزود: توسعه و پیشرفت در بخش نفت و گاز دریای خزر و استان های شمالی هم از منظر ملی و منطقه ای و هم از بعد اقتصادی برای کشور اهمیت ویژه ای دارد.

علی اصولی، مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت نفت خزر ضمن قدردانی از تلاش اعضای سابق هیأت مدیره این شرکت اظهار کرد: باید با رعایت تمامی ملاحظات موجود، فعالیت های اکتشافی در حوزه خزر به عنوان یک پروژه ملی با پیگیری و جدیت دنبال شود تا به اهداف مورد نظر دست یابیم.
 
وی افزود: انتظار می رود با حضور اعضای جدید هیأت مدیره و بهره گیری از همفکری و خرد جمعی، ماموریت ترسیم شده برای شرکت نفت خزر محقق شود.

 

سید عماد حسینی رئیس هیأت مدیره، علی اصولی مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره، هرمز قلاوند، مسعود متین فرد، محمود نیکو سخن و سعید حافظی ترکیب اعضای جدید هیأت مدیره شرکت نفت خزر هستند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi