نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16447 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتیجه آزادسازی ذخیره‌سازی‌های نفت آمریکا فقط افزایش قیمت است

نماینده ایران در هیئت عامل اوپک گفت: استفاده از ذخیره‌سازی‌های راهبردی نفت خام آمریکا تنها سبب افزایش قیمت‌های جهانی این کالای راهبردی می‌شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،حسین کاظم‌پور اردبیلی اعلام کرد: فروش نفت خام از ذخیره‌سازی‌های آمریکا نشان می‌دهد که دیگر تولیدکنندگان توان افزایش تولید ندارند و این رویه تنها سبب بالا برددن قیمت‌های […]

نماینده ایران در هیئت عامل اوپک گفت: استفاده از ذخیره‌سازی‌های راهبردی نفت خام آمریکا تنها سبب افزایش قیمت‌های جهانی این کالای راهبردی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،حسین کاظم‌پور اردبیلی اعلام کرد: فروش نفت خام از ذخیره‌سازی‌های آمریکا نشان می‌دهد که دیگر تولیدکنندگان توان افزایش تولید ندارند و این رویه تنها سبب بالا برددن قیمت‌های جهانی این ماده می‌شود.
وی پیش‌تر گفته بود: آزادسازی ذخیره‌سازی‌های نفت خام آمریکا نتیجه معکوس خواهد داشت و از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا خواسته بود تحریم‌ها علیه ایران را متوقف کند.
نماینده ایران در هیئت عامل اوپک خطاب به ترامپ گفت: آقای ترامپ خاطرتان هست؟ من پیش‌تر به شما گفته بودم.
وی ادامه داد: یک‌ماه پیش من به شما گفته بودم که به برداشت از ذخیره‌سازی‌های نفت خام خود پناه خواهید برد البته بر خلاف استفاده صحیح از آن، زیرا عربستان و روسیه قادر به افزایش تولید نفت خام نیستند.
کاظم‌پور اردبیلی گفت: روسیه و عربستان تاکنون تنها با استفاده از ذخیره‌سازی‌هایشان به رقم تولید خود افزوده‌اند، آنها با عرضه کم و دیرهنگام از قیمت‌های بالاتر استفاده خواهند کرد.
وی افزود: اکنون شما به استفاده از ذخیره‌سازی‌های نفت خام خود روی آورده‌اید و این سبب افزایش قیمت‌های جهانی این ماده می‌شود.
نماینده ایران در هیئت عامل خطاب به ترامپ گفت: آقای ترامپ چرا این قدر مایوس شدید؟ خونسرد باشید و آرامش خود را حفظ کنید؛ تحریم‌ها علیه ایران را متوقف کنید و دوباره به مذاکرات هسته‌ای ۱+۵ ملحق شوید و آن‌جا حرف‌های هسته‌ای خود را بزنید
ارسال دیدگاه

logo-samandehi