نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16320 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۵ / ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عملکرد HSE پیمانکاران فازهای ۱۳ و ۱۴ پارس جنوبی بررسی شد

عملکرد HSE پیمانکاران فازهای ۱۳ و ۱۴ پارس جنوبی بررسی شدبا حضور نمایندگان مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران در بازدید از فازهای ۱۳ و ۱۴ پارس جنوبی عملکرد HSE پیمانکاران این طرح های توسعه ای مورد ممیزی و بررسی قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، نمایندگان مدیریت HSE این شرکت در بازدیدی که هفته گذشته […]

عملکرد HSE پیمانکاران فازهای ۱۳ و ۱۴ پارس جنوبی بررسی شد

با حضور نمایندگان مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران در بازدید از فازهای ۱۳ و ۱۴ پارس جنوبی عملکرد HSE پیمانکاران این طرح های توسعه ای مورد ممیزی و بررسی قرار گرفت.


به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، نمایندگان مدیریت HSE این شرکت در بازدیدی که هفته گذشته از طرح های توسعه فازهای ۱۳ و ۱۴ داشتند با حضور نمایندگان شرکت نفت و گاز پارس و پیمانکاران اصلی و فرعی، وضعیت سیستم مدیریت HSE، عملکرد ایمنی و آتش نشانی پیمانکاران این طرح ها را مورد ممیزی و بررسی قرار دادند.
در این بازدید با توجه به اهمیت راه اندازی طرح های توسعه ای پارس جنوبی و اهمیت و جایگاه الزامات ایمنی و آتش نشانی در آن طرح ها ممیزی و ارزیابی عملکرد سیستم مدیریت HSE با اهداف از پیش تعیین شده انجام شد.
بررسی الزام های ایمنی و آتش نشانی قبل از راه اندازی و حصول اطمینان از آمادگی سیستم ها و تاسیسات فرآیندی اصلی و جانبی برای راه اندازی اولیه و تایید نصب و اجرای الزامات ایمنی قبل از شروع عملیات تولید و بهره برداری مطابق با دستورالعمل های ایمنی پیش راه اندازی (PSSR) و همچنین، بررسی برنامه های نظارتی کارفرما بر عملکرد پیمانکاران زیر مجموعه و نیز ممیزی و ارزیابی عملکرد سیستم مدیریت HSE پیمانکاران بر پروژه هایی که اجرا و ساخت آن به عهده پیمانکار گذارده شده، از جمله اهداف این ممیزی بود.

 

بررسی میزان انطباق فعالیت ها و فرآیندهای جاری با استانداردها، قوانین و مقررات، کلیه راهنماها، روش های اجرایی و ابلاغیه های شرکت ملی نفت که در حوزه ی HSE تدوین شده، از دیگر موارد مورد بررسی در این ممیزی بود.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi