نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16283 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۵ / ۱۳۹۷ - ۸:۱۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار

استاندار خوزستان گفت: رسانه ها رکن چهارم دمکراسی هستند و عدم نظارت و حضور رسانه ها و بی تفاوتی اصحاب رسانه در رخدادهای جامعه سبب شکل گیری باندهای سهم خواه و ایجاد فساد می شود و این به ضرر همه خواهد بود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه در […]

استاندار خوزستان گفت: رسانه ها رکن چهارم دمکراسی هستند و عدم نظارت و حضور رسانه ها و بی تفاوتی اصحاب رسانه در رخدادهای جامعه سبب شکل گیری باندهای سهم خواه و ایجاد فساد می شود و این به ضرر همه خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با تبریک این روز به اصحاب رسانه استان گفت: دستیابی به  پیشرفت و سربلندی کشور،  صیانت از منافع ملی و   دستاوردهای انقلاب اسلامی جز با حقیقت طلبی، صداقت، امانت داری و  تلاش دلسوزانه و جهادگونه خبرنگاران در عرصه  اطلاع رسانی امکان پذیر نیست.

استاندار خوزستان افزود: هفدهم مردادماه، یادآور رشادت آفرینی های آنهایی است که منافع مردم را به منافع شخصی و گروهی ترجیح داده اند. همان هایی که با نثار جان به عظمت این حرفه ارزشی صدچندان بخشیده و به قداست قلم تا به پایان وفادار ماندند.

شریعتی خاطرنشان کرد: بدون تردید رسیدن به توسعه متوازن و پایدار در دنیای امروز که به دهکده جهانی مشهور است تنها در سایه وجود شهروندان آگاه و هم افزایی همه اقشار جامعه دست یافتنی است و در این میان خبرنگاران در جهان پیچیده امروز عنصر آگاهی بخشی و رکن رکین پیشرفت و توسعه پایدار کشور هستند.

استاندار خوزستان یادآور شد: رسانه های مستقل و آزاد تریبون افکار مردم و ناظر بر اجرای امور در جامعه و ابزار نقادی هستند و به همین دلیل همواره مورد اعتماد افکار عمومی هستند و مدیریت ارشد استان و مسئولان دستگاه های اجرایی باید از نقد رسانه ها استقبال کنند.

شریعتی اضافه کرد: رسانه ها رکن چهارم دمکراسی هستند و عدم نظارت و حضور رسانه ها و بی تفاوتی اصحاب رسانه در رخدادهای جامعه سبب شکل گیری باندهای سهم خواه و ایجاد فساد می شود و این به ضرر همه خواهد بود.

استاندار خوزستان بیان کرد: دولت تدبیر و امید همواره در استان خوزستان از حضور، نقدها و راهکارهای خبرنگاران و اهالی رسانه استقبال می کند و انتقادات و دیدگاههای خبرنگاران را از جان پذیراست.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi