نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16143 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۵ / ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیین‌نامه اجرایی دریافت مالیات و عوارض ارزش افزوده نفت و گاز اصلاح شد

هیئت وزیران آیین­‌نامه اجرایی مربوط به دریافت مالیات و عوارض ارزش افزوده نفت و گاز را با هدف تسهیل و شفافیت اطلاعاتی در زنجیره تولید و توزیع نفت اصلاح کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، در جلسه عصر دیروز (یکشنبه، هفتم مردادماه) هیئت دولت که به ریاست دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد گزارش […]

هیئت وزیران آیین­‌نامه اجرایی مربوط به دریافت مالیات و عوارض ارزش افزوده نفت و گاز را با هدف تسهیل و شفافیت اطلاعاتی در زنجیره تولید و توزیع نفت اصلاح کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، در جلسه عصر دیروز (یکشنبه، هفتم مردادماه) هیئت دولت که به ریاست دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد گزارش وزارت راه و شهرسازی از روند بازاریابی و جذب سرمایه‌ پس از افتتاح طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار بررسی شد.

از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ درخواست برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف در این بندر پیشنهاد شده که از این تعداد، نسبت به امضای هفت فقره قرارداد سرمایه‌گذاری در مجموع به ارزش ۴ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در زمینه جمع آوری مواد زائد کشتی‌ها، ساخت مخازن نگهداری گاز مایع (LPG) و فرآورده‌های نفتی و انبار چند منظوره و نیز دو تفاهم‌نامه با سرمایه‌گذاران خارجی به مبلغ یک میلیارد دلار و یک تفاهم‌نامه داخلی به میزان ۹۵۰ میلیارد ریال اقدام شده است.

هیئت وزیران در ادامه جلسه، آیین­‌نامه اجرایی مربوط به دریافت مالیات و عوارض ارزش افزوده نفت و گاز را با هدف تسهیل و شفافیت اطلاعاتی در زنجیره تولید و توزیع نفت اصلاح کرد.

به موجب این اصلاحیه، نفت خام، میعانات گازی و گاز غنی تحویلی به پالایشگاه‌ها و واحدهای تصفیه حاضر در زنجیره، توسط شرکت ملی نفت ایران از شمول مالیات بر ارزش افزوده مستثنا و تنها مالیات و عوارض ارزش‌ افزوده پرداخت شده مربوط به فروش دیگر کالاها و خدمات مشمول به عنوان اعتبار مالیاتی قابل پذیرش خواهد بود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi