نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16121 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۵ / ۱۳۹۷ - ۹:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان خبر داد: گسترش سرمایه گذاری پتروشیمی رازی در استان خوزستان

استاندار خوزستان گفت: توجه به گسترش سرمایه گذاری پتروشیمی رازی در استان و انجام فعالیت های اجتماعی بیشتر از سوی این شرکت، مورد بررسی قرار می گیرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه، در جلسه ای بامدیران پتروشیمی رازی  گفت: در دریافتی های حقوق پرسنل شرکت پتروشیمی رازی اختلاف هایی وجود دارد و […]

استاندار خوزستان گفت: توجه به گسترش سرمایه گذاری پتروشیمی رازی در استان و انجام فعالیت های اجتماعی بیشتر از سوی این شرکت، مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه، در جلسه ای بامدیران پتروشیمی رازی  گفت: در دریافتی های حقوق پرسنل شرکت پتروشیمی رازی اختلاف هایی وجود دارد و پایه حقوقی برخی از نیروهای قدیمی این پتروشیمی طبق وزارت نفت محاسبه شده و تعداد دیگری از پرسنل به صورت قرارداد با پیمانکاری و مبنای دریافت حقوق برخی دیگر از نیروها تأمین اجتماعی است.
وی افزود: در این جلسه ای که با حضور مدیران شرکت پتروشیمی رازی ماهشهر و سرمایه گذاران کشور ترکیه برگزار شد، از مدیران پتروشیمی رازی خواسته شد تا با پیگیری وضعیت معیشتی کارکنان آنجا دریافت حقوق نیروهای قراردادی و پیمانکاری تأمین اجتماعی پتروشیمی رازی نیز بهبود یابد که قول داده شد این موضوع در هیئت مدیره شرکت مطرح و تصمیم گیری نهایی در خصوص افزایش حقوق پرسنل نیروهای قراردادی و پیمانکاری تأمین اجتماعی اتخاذ شده و اجرایی شود.
شریعتی بیان کرد: همچنین مقرر شد این شرکت مسئولیت های بیشتری را در ماهشهر متقبل شود که این موضوع نیز مورد پذیرش مدیران پتروشیمی قرار گرفت.
استاندار خوزستان اظهار کرد: علاوه بر این در این جلسه مقرر شد با توجه به اینکه خوراک مورد نیاز پتروشیمی ماهشهر از مسجدسلیمان تأمین می شود و با توجه به حضور تیم نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر فوتبال کشور، در حمایت مالی از این تیم نقشی داشته باشند. بررسی این پیشنهاد نیز در دستور کار مدیران پتروشیمی رازی قرار گرفت.
وی با اشاره به مطرح شدن موضوع گسترش سرمایه گذاری در استان خوزستان در این جلسه، افزود: مشکل خرید گاز و نحوه خرید آن، طلب این پتروشیمی از وزارت جهادکشاورزی و سرعت دهی به پروژه تأمین گاز شیرین مورد نیاز پتروشیمی نیز از جمله موارد مطرح شده از سوی مدیران شرکت پتروشیمی رازی بود که مقرر شد این موارد بررسی و نسبت به رفع آن ها از سوی استانداری خوزستان، اقدام شود.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi