نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16090 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۵ / ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز ابلاغ شد

راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز ابلاغ شدمدیرعامل شرکت ملی نفت ایران راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی را به شرکت های فرعی و تابعه شرکت ملی نفت ایران ابلاغ کرد.به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،در متن ابلاغیه علی کاردر آمده […]

راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز ابلاغ شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی را به شرکت های فرعی و تابعه شرکت ملی نفت ایران ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،در متن ابلاغیه علی کاردر آمده است: «نظر به پتانسیل بالای حوادث در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی، سند حاضر با عنوان “راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز” از سوی مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست تدوین شده است.

الزامات مندرج در این سند به کاهش خطرات در عملیات هوازدایی و یا تزریق گاز پرداخته است و باید مبنایی برای تدوین دستورالعمل‌های ویژه هر عملیات هوازدایی و یا تزریق گاز به صورت خاص باشد. انتظار می رود در کلیه شرکت های تابعه و فرعی از مسیر تهیه و تدوین روش اجرایی/دستورالعمل های مورد نیاز، الزامات این راهنما به دقت رعایت شود.

 

مدیران عامل شرکت های فرعی و تابعه با تامین و تخصیص منابع مالی، پرسنل مجرب و امکانات مورد نیاز متناسب با مخاطرات ایمنی موجود در عملیات، مسئولیت حصول اطمینان از پیاده سازی و اجرای الزامات راهنمای مذکور را در قالب روش های اجرایی استاندارد بر عهده دارند و مدیریت HSE نیز از مسیر ممیزی و بازرسی دوره ای، مسئولیت نظارت بر نحوه پیاده سازی و حسن اجرای این راهنما و بروزرسانی مستند را عهده دار هستند.»

ارسال دیدگاه

logo-samandehi