نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16038 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۵ / ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصویب سود نقدی ۵۳ ریالی به ازای هر سهم حفاری شمال

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،  مجمع عمومی عادی سالیانه این شركت برای بررسی صورتهای مالی و گزارش عملكرد هیات مدیره روز یكشنبه مورخ ۹۷/۰۴/۳۱  در محل سالن همایشهای هتل المپیك برگزار و سهامداران ضمن استماع گزارش هیات مدیره؛ پرداخت سود نقدی۵۳ ریالی را به ازای هر سهم تصویب كردند.در این جلسه وحید باقری مدیرعامل شركت […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،  مجمع عمومی عادی سالیانه این شركت برای بررسی صورتهای مالی و گزارش عملكرد هیات مدیره روز یكشنبه مورخ ۹۷/۰۴/۳۱  در محل سالن همایشهای هتل المپیك برگزار و سهامداران ضمن استماع گزارش هیات مدیره؛ پرداخت سود نقدی۵۳ ریالی را به ازای هر سهم تصویب كردند.
در این جلسه وحید باقری مدیرعامل شركت انرژی گستر سینا به نمایندگی از شركت مالی و سرمایه گذاری پیشرو ایران؛ ریاست مجمع را بر عهده داشت، همچنین حمید دیانت پی به نمایندگی از شركت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین به عنوان ناظر اول، سید رضا حسینی به نمایندگی از شركت انرژی گستر سینا به عنوان ناظر دوم و حمیدرضا گلپایگانی مدیرعامل شركت حفاری شمال نیز به عنوان دبیر مجمع در تركیب هیات رئیسه مجمع حضور داشتند. همچنین خانم رحمانی به عنوان نماینده بورس و مسعود سعادت مجد به عنوان نماینده سازمان حسابرسی و مرتضی محمدی؛ مدیر امور مالی شركت حفاری شمال از دیگر حضار در جایگاه بودند. در این  جلسه حمیدرضا گلپایگانی مدیرعامل شركت حفاری شمال وضعیت عملكرد سال ۹۶ این شركت و گزارش هیات مدیره به مجمع صاحبان سهام را قرائت كرد و پس از ارائه گزارش حسابرسی توسط حسابرس و بازرس قانونی شركت و جوابگویی به آن توسط مدیریت امور مالی شركت صورتهای مالی منتهی به ۹۶/۱۲/۲۹ به تصویب مجمع رسید.
در جریان مجمع سهامداران شركت حفاری شمال موسسه حسابرسی مفید راهبر را به عنوان حسابرس قانونی این شركت و روزنامه های دنیای اقتصاد و اطلاعات را به عنوان روزنامه های رسمی انتخاب كردند.
در مجمع عمومی عادی سالیانه كه امروز برگزار شد دارندگان ۹۰/۵ درصد از سهام شركت حفاری شمال و یا نمایندگان قانونی آنها حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi