نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15992 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام حفاری شمال

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شركت حفاری شمال (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه۱۳۹۶ در تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۷ در سالن همایش های بین المللی هتل المپیك برگزار می شود.   به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شركت حفاری شمال (سهامی عام) به شماره ثبت […]

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شركت حفاری شمال (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه۱۳۹۶ در تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۷ در سالن همایش های بین المللی هتل المپیك برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شركت حفاری شمال (سهامی عام) به شماره ثبت ۱۴۹۲۳۵ و شناسنامه ملی ۱۰۱۰۱۹۲۰۸۳۰ مربوط به سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۶، ساعت ۹ صبح روز یكشنبه (۳۱ تیرماه ۱۳۹۷) در محل سالن همایش های بین المللی هتل المپیك برگزار می شود.
بر اساس این گزارش در این جلسه استماع گزارش هیئت مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی شركت در خصوص عملكرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۶ و بررسی و تصویب تراز نامه و صورت عملكرد این سال در دستور كار این جلسه قرار خواهد گرفت.
همچنین اتخاذ تصمیم نسبت به تقسیم سود شركت، انتخاب اعضاء هیات مدیره شركت، انتخاب بازرس قانونی و حسابرس شركت برای سال مالی ۱۳۹۷ و تعیین حق الزحمه آنها، تعیین پاداش اعضای هیئت مدیره شركت و تعیین روزنامه های كثیر الانتشار جهت درج آگهی های رسمی شركت از دیگر مواردی است كه در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
بر طبق این گزارش، سایر مواردی كه تصمیم گیری در مورد آن در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد در این جلسه با حضور سهامداران شركت حفاری شمال مورد بررسی قرار می گیرد.
گفتنی است بر اساس ماده ۹۹ لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت، هر صاحب سهمی كه مایل به حضور در مجمع عمومی باشد باید با ارائه ورقه سهم خود به شركت مراجعه و ورقه ورود به جلسه را دریافت كنند.
شركت حفاری شمال به منظور رفاه حال سهامداران اقدام به صدور ورقه حضور از طریق پیامك کرده است و سهامداران حقیقی كه قصد حضور در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام را دارند نام و نام خانوادگی به همراه شماره شناسنامه خود را از روز پنج شنبه ۲۸ تیر ماه لغایت شنبه ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۷ به شماره ۳۰۰۰۷۴۳۴۴ پیامك کرده و روز مجمع می توانند با در دست داشتن كارت شناسایی معتبر در روز برگزاری مجمع در محل حضور یابند.
شایان ذكر است كه سهامداران حقوقی، وكلا و نمایندگان قانونی آنان می توانند جهت شركت در جلسه، با در دست داشتن برگ سهام و كارت شناسایی معتبر، یك ساعت قبل از تشكیل جلسه در محل تشكیل جلسه به آدرس: تهران، جنب درب غربی استادیوم آزادی ، سالن همایش های بین المللی هتل المپیك حضور یابند

ارسال دیدگاه

logo-samandehi