نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15803 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۸:۲۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عملکرد مالی شرکت اروندان برای چهارمین سال متوالی نمره قبولی گرفت

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،مجمع عمومی سالیانه شرکت نفت و گاز اروندان برای سال مالی ۱۳۹۶ برگزار و عملکرد این شرکت برای چهارمین سال متوالی بدون شرط تایید شد. مجمع عمومی سالیانه شرکت نفت و گاز اروندان برای سال مالی ۱۳۹۶ با حضور مدیرعامل و هیأت مدیره شرکت های ملی نفت ایران و نفت و گاز اروندان و […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،مجمع عمومی سالیانه شرکت نفت و گاز اروندان برای سال مالی ۱۳۹۶ برگزار و عملکرد این شرکت برای چهارمین سال متوالی بدون شرط تایید شد.

 مجمع عمومی سالیانه شرکت نفت و گاز اروندان برای سال مالی ۱۳۹۶ با حضور مدیرعامل و هیأت مدیره شرکت های ملی نفت ایران و نفت و گاز اروندان و همچنین نمایندگان حسابرس و بازرس روز چهارشنبه گذشته در ساختمان مرکزی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

در ابتدای جلسه نماینده حسابرس و بازرس قانونی، نتیجه رسیدگی به گزارش عملکرد شرکت نفت و گاز اروندان برای سال منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  را مقبول و مورد تایید اعلام کرد. در ادامه جلسه بندهای گزارش یاد شده قرائت شد و سپس سلطان کمالی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان خلاصه اقدامات و اصلاحات انجام شده در این شرکت طی سال ۱۳۹۶ را تشریح کرد.

 

بنابراین گزارش، نمایندگان حسابرس و بازرس قانونی به مدت تقریبی پنج ماه در حال رسیدگی به عملکرد این شرکت بودند و در تحولی اساسی برای چهارمین سال متوالی نتیجه رسیدگی این شرکت بدون شرط مقبول و مورد تایید قرار گرفته است که نشان دهنده سلامت کارهای انجام شده در طی چهار سال اخیر است.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi