نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15751 تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۸:۰۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان: از نقد سازنده استقبال می‌کنم

    به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،استاندارخوزستان در خصوص انتقادات مطرح شده توسط برخی از منتقدان اظهار کرد: انتقاد کردن حق همه است تا در مورد عملکرد من اظهار نظر کنند و من نیز از این انتقادات استقبال می‌کنم زیرا همه باید نظر دهند و صحبت کنند. وی افزود: من انتقادات همه افراد را با […]

 

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،استاندارخوزستان در خصوص انتقادات مطرح شده توسط برخی از منتقدان اظهار کرد: انتقاد کردن حق همه است تا در مورد عملکرد من اظهار نظر کنند و من نیز از این انتقادات استقبال می‌کنم زیرا همه باید نظر دهند و صحبت کنند.

وی افزود: من انتقادات همه افراد را با جان و دل و روی خوش می‌پذیرم و دستان کسانی را که من را راهنمایی و یا نقد سازنده می‌کنند، می‌بوسم.

استاندار خوزستان ادامه داد: من حتی ممنون کسانی که تخطعه می‌کنند یا به من به دلیل مختلف تهمت می‌زنند نیز هستم و از آن‌ها تشکر می‌کنم، زیرا بر اساس فرمایش امام خمینی(ره) تخطعه نیز موهبت الهی است و آن را می‌پذیریم.

شریعتی با بیان اینکه باید هدف همه توسعه استان باشد، عنوان کرد: امیدواریم همه باهم در کنار و برای توسعه استان تلاش کنیم و اختلافات را کنار بگذاریم تا بتوانیم رضایت‌مندی مردم استان را کسب کنیم.

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

logo-samandehi