نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15482 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری تورهای روانشناسی در راستای پیشگیری از مشکلات رفتاری

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،تورهای روان شناسی و مشاوره ای برای همکاران شاغل در مناطق عملیاتی و خانواده های آنها برای آگاه سازی و رفع مشکلات احتمالی و پیشگیری از معضلات رفتاری در خانواده ها برنامه ریزی شده است که با اجرای آن زمینه ساز انگیزه بیشتر و تقویت روحیه کاری همکاران خو اهد شد. […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،تورهای روان شناسی و مشاوره ای برای همکاران شاغل در مناطق عملیاتی و خانواده های آنها برای آگاه سازی و رفع مشکلات احتمالی و پیشگیری از معضلات رفتاری در خانواده ها برنامه ریزی شده است که با اجرای آن زمینه ساز انگیزه بیشتر و تقویت روحیه کاری همکاران خو اهد شد.

جلال چاووشی فر رئیس روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در جلسه هم اندیشی روابط کار و مددکاری اجتماعی که به میزبانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد ، با اعلام این مطلب و با اشاره به فرایندهای مددکاری اجتماعی و تسهیل وام های ضروری اظهار داشت: تمام توان خود را در راستای بهبود و تسهیل فرآیندهای مربوط به درخواست وام های ضروری، مصوبه هیات مدیره، بلاعوض و مسکن را به کار گرفته ایم.

به منظور تسریع در فرآیند بررسی پرونده ها و دقت در تصمیم گیری
سامانه الکترونیکی ثبت درخواست مددکاری اجتماعی کارکنان صنعت نفت راه اندازی فراگیر شد

طیبه خیرخواه رئیس مددکاری اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، از فعالیت فراگیر و گسترده سامانه الکترونیکی ثبت درخواست مددکاری اجتماعی کارکنان صنعت نفت خبر داد و تقویت ، آموزش نیروهای این واحد در راستای روند رسیدگی به درخواست های مددجویان ، تسریع فرآیند بررسی پرونده ها و دقت در تصمیم گیری را امری ضروری برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، ناصر شریفات رئیس روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت نفت مناطق مرکزی بر ضرورت تعامل ، ارتباطات مستمر و برنامه های آموزشی جهت کارکنان مددکاری اجتماعی در سطوح ستادی و عملیاتی تاکید کرد و آنرا گام موثری برای رفع مشکلات احتمالی سامانه دانست .

این گزارش می افزاید : نشست هم اندیشی روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با حضور رئیس و کارشناسان روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت ملی نفت ایران ، روسا و کارشناسان اداره روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکتهای بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب به مدت دو روز برگزار شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi