نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15471 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دریافت گواهینامه و جایزه تعهد به تعالی سازمانی ، ISO9001 ، ISO14001 ، OHSAS18001 و HSE-M

به گزارش پایگاه خبری نو،فرهاد صحبت زاده معاون مدیرعامل در برنامه ریزی و سیستم ها از موفقیت شركت حفاری شمال به اخذ گواهینامه و جایزه تعهد به تعالی سازمانی، ISO9001، ISO14001، OHSAS18001 و HSE-MS خبرداد.معاون مدیرعامل در برنامه ریزی و سیستم ها طی گفتگویی با سایت شركت حفاری شمال (www.ndco.ir) گفت: هدف شركت حفاری شمال […]

به گزارش پایگاه خبری نو،فرهاد صحبت زاده معاون مدیرعامل در برنامه ریزی و سیستم ها از موفقیت شركت حفاری شمال به اخذ گواهینامه و جایزه تعهد به تعالی سازمانی، ISO9001، ISO14001، OHSAS18001 و HSE-MS خبرداد.
معاون مدیرعامل در برنامه ریزی و سیستم ها طی گفتگویی با سایت شركت حفاری شمال (www.ndco.ir) گفت: هدف شركت حفاری شمال از استقرار سیستم مدیریت کیفیت، جلب رضایت مشتریان و حضور قدرتمند در بازارهای رقابتی داخلی و خارجی است.
 وی با اشاره به اینکه گواهینامه ایزو ۹۰۰۰ با ویرایش ۲۰۱۵ بر سه اصل کلی تمرکز برخواسته های مشتریان، دیدگاه فرآیندگرا و بهبود مستمر استوار است؛ اظهار داشت: تفاوت این ویرایش استاندارد با ویرایش قبلی این است که “بهبود مستمر” به عنوان یک الزام و نیازمندی صریح و آشکار مطرح شده است. 
صحبت زاده خاطر نشان ساخت: دستیابی به استاندارد زیست محیطی(ایزو ۱۴۰۰۰) برای کنترل آلاینده ها و حفظ محیط زیست و استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه ای (اوسس ۱۸۰۰۰) در راستای ارتقا ایمنی و محافظت از کارکنان به ویژه در نواحی عملیاتی بوده است. 
گفتنی است چندی پیش شرکت حفاری شمال در نخستین حضور خود در همایش تعالی سازمانی، با کسب امتیازات لازم برای دریافت گواهینامه تعهد به تعالی، موفق به اخذ این گواهینامه و نشان یاد بود از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت شد. این گواهینامه ویژه سازمان هایی ست كه حركت به سمت و سوی تعالی را آغاز كرده اند و دریافت آن می تواند سرآغاز رشد و بالندگی باشد .

ارسال دیدگاه

logo-samandehi