نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15433 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان: آب شیرین به آبادان و خرمشهر رسید

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،استاندار خوزستان گفت: آب از طریق طرح غدیر ۲ به خرمشهر رسید و اکنون نیز در نزدیکی شهر آبادان است. وی با اشاره به قولی که برای تامین آب های خرمشهر و آبادان در ۱۵تیرماه از طرح غدیر داده بودند، اظهار کرد: امروز آب از طریق طرح غدیر ۲ به خرمشهر […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،استاندار خوزستان گفت: آب از طریق طرح غدیر ۲ به خرمشهر رسید و اکنون نیز در نزدیکی شهر آبادان است.

وی با اشاره به قولی که برای تامین آب های خرمشهر و آبادان در ۱۵تیرماه از طرح غدیر داده بودند، اظهار کرد: امروز آب از طریق طرح غدیر ۲ به خرمشهر رسید و در حال رسیدن به آبادان است.

 با اجرای این طرح، برداشت از رودخانه کارون و بهمنشیر برای تامین آب آبادان و خرمشهر به تدریج به حداقل می رسد تا شاهد بهبود کیفی آب در این شهرها باشیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در بازدیدی که امروز از تصفیه خانه آب در خرمشهر داشتم، آب به این شهر رسیده بود و وضعیت کیفی آب نیز مطلوب بود.

شریعتی ادامه داد: در حال حاضر EC آب به حدود ۲۵۰۰ میکروموس بر سانتیمتر رسیده است و به تدریج و با تامین بیشتر آب از این طرح EC آب به کمتر از ۲۰۰۰ میکروموس بر سانتیمتر نیز خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi