نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15387 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام استاندار خوزستان به مناسبت فرا رسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،متن پیام استاندارخوزستان به مناسبت فراررسیدن روزشهرداری ها و دهیاری ها به شرح زیرمی باشد:   بسم الله الرحمن الرحیم   چهاردهم تیرماه سالروز شهرداری ها و دهیاری ها و قدردانی از زحمات این عزیزان است. توسعه و رشد کیفی زندگی در روستاها و شهرها منوط به سیاستگزاری درست و علمی […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،متن پیام استاندارخوزستان به مناسبت فراررسیدن روزشهرداری ها و دهیاری ها به شرح زیرمی باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 
چهاردهم تیرماه سالروز شهرداری ها و دهیاری ها و قدردانی از زحمات این عزیزان است. توسعه و رشد کیفی زندگی در روستاها و شهرها منوط به سیاستگزاری درست و علمی با حالت اجرائی دقیق و مناسب است که بتوان پتانسیل ها و توانمندی های موجود در شهرها و روستاهها را شناسائی کرد و در راه ارتقاء آنها گام برداشت.
 
شهرداران و دهیاران با شناخت از ظرفیت های موجود در منطقه زندگی خود و نگاه مبتنی بر تبلور این توانمندی ها، می توانند زمینه ی جلوگیری از مهاجرت را فراهم کنند و این مهم زمانی محقق می شود که شهرداران و دهیاران عزیز بتوانند نگاه علمی و کارشناسی همراه با مقوله ی فرهنگ را در نظر بگیرند و آن را عملی سازند و بستری مناسب برای رفاه شهروندان در زندگی شهری و روستائی را پدید آورند.
 
 
اینجانب ، ضمن پاسداشت  این روز ارزشمند، به همه زحمتکشان و تلاشگران شهرداری ها و دهیاری های استان خوزستان تبریک و خدا قوت عرض می نمایم و برای همه ی این عزیزان آرزوی توفیق و سربلندی مسئلت دارم.
 
غلامرضا شریعتی 
استاندار خوزستا
ارسال دیدگاه

logo-samandehi