نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15314 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پلاک اروندی ها به مرخصی تابستانه می روند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان از مرخصی های تابستانه خودروهای پلاک اروندی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، سید علی بحرینی مقدم گفت: دارندگان خودروهای پلاک اروندی می توانند از ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه به مرکز شماره گذاری واقع در اهواز، كيلومتر. سه جاده خرمشهر برای […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان از مرخصی های تابستانه خودروهای پلاک اروندی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، سید علی بحرینی مقدم گفت: دارندگان خودروهای پلاک اروندی می توانند از ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه به مرکز شماره گذاری واقع در اهواز، كيلومتر. سه جاده خرمشهر برای گرفتن مرخصی خودرو خود مراجعه کنند.

 بحرینی مقدم با بیان اینکه امکانات لازم از سوی دستگاه‌های اجرایی در مركز مذكور فراهم شده، اظهار کرد: در طول سه ماهه تابستان و پس از آن نيز این سرویس به دارندگان خودروهای پلاک اروندی ارائه می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان افزود: بنا بر تلاش ها و پیگیری های زیادی که استاندار محترم خوزستان در این خصوص انجام داد و حسب همکاری دستگاه های اجرایی مختلف از جمله ستاد نظارت گمرکات استان،  پلیس راهور، سازمان منطقه آزاد اروند و شوراي تأمين استان و با جلسات هماهنگی كه از سوی اين معاونت در این خصوص برگزار شد، نهایتا پس از طی مراحل قانونی و اقدامات آماده سازی و تأمین زیرساختهای لازم ، این خدمات از روز سه شنبه ١٢ تيرماه در اهواز به مردم ارائه می شود.

 وي خاطر نشان كرد: پيش از اين نيز در روزهاي گذشته، ارائه مرخصي به خودروهاي اروندي در خرمشهر آغاز شده بود.

بحرینی مقدم ضمن اعلام اين كه مرخصی خودروها با وکالتنامه نیز صادر می‌شود، از مردم خواست تا برای تسريع دريافت خدمات، مدارک مورد نیاز جهت دریافت پلاک گذر موقت خودروهاي اروندي را هنگام مراجعه همراه داشته باشند.

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن مرخصی های تابستانه خودروهای پلاک اروندی شامل موارد زیر است:

 ✅اصل و کپی پروانه سبز گمرکی (پروانه تردد)

✅ اصل و کپی تمام مدارک خودرو (برگه شناسنامه خودرو، بیمه نامه، کارت خودرو)

✅ اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک خودرو (صاحب سند)

✅عدم خلافی از پلیس+۱۰( مدت اعتبار خلافي تا هفت روز ميباشد)

✅ کپی مدارک شناسایی مالک و ضامن خودرو

✅چك معتبر بانكي براي تضمين

ارسال دیدگاه

logo-samandehi