نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15307 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۹:۲۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل امور شهری و شوراها:شهرداریها در شیوه کشت، نگهداری و طرح های جامع آب خام فضای سبز شهری بازنگری کنند

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،در پی تنش های اقلیمی پیش آمده وکاهش نزولات آسمانی در سال های اخیر، جهت اخذ تدابیر لازم و کاهش اثرات منفی آن در سطح استان جلسه ای به ریاست مدیرکل امور شهری برگزار شد.  اداره کل امور شهری استانداری خوزستان بمنظور  مقابله با بحران خشکسالی و بررسی و ارئه راهکار های […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،در پی تنش های اقلیمی پیش آمده وکاهش نزولات آسمانی در سال های اخیر، جهت اخذ تدابیر لازم و کاهش اثرات منفی آن در سطح استان جلسه ای به ریاست مدیرکل امور شهری برگزار شد

اداره کل امور شهری استانداری خوزستان بمنظور  مقابله با بحران خشکسالی و بررسی و ارئه راهکار های مناسب جهت اجرای طرح های آبیاری فضای سبز شهرهای استان، جلسه ای صبح روز سه شنبه با حضور مدیران استانی برگزار کرد.

مدیرکل امور شهری و شوراهابا در این جلسه با اشاره به تنش های اقلیمی پیش آمده وکاهش نزولات آسمانی در سال های اخیر،  بمنظور حفظ کیفیت و کمیت فضای سبز شهری و جلوگیری از هدرروی و اتلاف منابع آب بر ضرورت سرعت بخشیدن به روند اجرای طرح مطابق با برنامه زمان بندی شده تاکید کرد.

صدیقی تصریح کرد شهرداریها ی استان نسبت به مطالعات و بازنگری در طرح های جامع آب خام فضای سبز اقدام نمایند.

وی در ادامه به ضرورت ارائه آموزش های عمومی به شهروندان در خصوص کم آبی و همچنین آموزش کارکنان و کارگران فعال در این حوزه اشاره کرد.

در ادامه این جلسه با توجه به مصوبات ستاد خشکسالی استان و مدیریت کم آبی و مقابله با خشکسالی مقرر گردید کارگروهی متشکل از نمایندگان فرمانداران، شهرداران و شرکت های آب و فاضلاب در شهرستان ها و تحت نظارت فرماندارن جهت بازنگری در انشعابات واگذار شده به شهرداریها و همچنین کنتور گذاری آنها تشکیل و گزارش و صورتجلسات انجام شده را بصورت مستمر به اداره کل امور شهری و شوراها جهت ارائه گزارش به استاندار ارسال نمایند.

در پایان این نشست مقرر شد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نسبت به تخصیص اعتبار به شهرداریهای استان(شهرداریهای درجه ۲ براساس فهرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی) جهت اجرای شبکه خام فضای سبز اقدام نماید.

همچنین مقرر گردید اداره کل مدیریت بحران استانداری پیگیری های لازم را جهت تخصیص اعتبار از محل ماده ۱۰ و ۱۲ به شهرداریهای استان جهت انجام مطالعه و اجرای شبکه آب خام معمول نماید.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi