نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15277 تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستور ویژه رئیس دانشگاه آزاد برای رفع مشکل “آب” در آبادان و خرمشهر

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،محمد صادق ضیایی سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی  اظهار داشت: با توجه به کمبود و شوری آب در استان خوزستان، فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی هم‌جوار استان خوزستان دستور داد تا به قید فوریت تانکرهای آب و آب معدنی به این استان و به‌ ویژه […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،محمد صادق ضیایی سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی  اظهار داشت: با توجه به کمبود و شوری آب در استان خوزستان، فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی هم‌جوار استان خوزستان دستور داد تا به قید فوریت تانکرهای آب و آب معدنی به این استان و به‌ ویژه شهر‌های آبادان و خرمشهر ارسال و در میان مردم توزیع کنند.

وی افزود: تمامی رؤسای واحدهای استانی همجوار استان خوزستان نسبت به این موضوع توجیه شده و این اقدام از ظهر امروز (دوشنبه، ۱۱ تیر) کلید خورده است.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی دارد با تمام توان به مردم استان خوزستان درباره کمبود آب کمک کند.

،طی روزهای اخیر مردم شهرهای آبادان و خرمشهر در استان خوزستان با مشکل کمبود و شوری آب مواجه شدند. این موضوع با اعتراضاتی از سوی مردم مواجه شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi