نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15260 تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حکم استاندارخوزستان برای عضو هیئت علمی دانشگاه جندی شاپور جهت پیگیری مشکل مسمومیت در ابوالفارس رامهرمز

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، حکمی از سوی غلامرضا شریعتی، دکتر سید محمدعلوی عضو هیئت علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری به عنوان نماینده استاندار در پیگیری مشکل مسمومیت در ابوالفارس رامهرمز منصوب شد.  سلام علیکم باتوجه به مشکل پیش آمده درخصوص مسمومیت و بستری شدن جمعی از مردم […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، حکمی از سوی غلامرضا شریعتی، دکتر سید محمدعلوی عضو هیئت علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری به عنوان نماینده استاندار در پیگیری مشکل مسمومیت در ابوالفارس رامهرمز منصوب شد.
 سلام علیکم
باتوجه به مشکل پیش آمده درخصوص مسمومیت و بستری شدن جمعی از مردم عزیز و شریف ابوالفارس از توابع شهرستان رامهرمز، به جنابعالی ماموریت داده می شود به عنوان نماینده ویژه استاندارخوزستان برای پیگیری لازم جهت تسهیل و تسریع در ارائه خدمات درمانی و پزشکی، گزارش کاملی از علل وقوع این مشکل تهیه و به اینجانب ارائه نمایند.
ضروری است مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، جمعیت هلال احمر استان، فرماندار رامهرمز و دیگر دستگاهها و سازمان های مرتبط، همکاری و هماهنگی لازم در این خصوص با جنابعالی داشته باشند.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi