نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15094 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پالایشگاه ستاره خلیج فارس نماد تلاش مهندسان ایرانی است

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، سردار عبادالله عبداللهی روز پنجشنبه (هفتم تیرماه) در آیین گشایش رسمی فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس، با اشاره به این‌که پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان به شمار می‌رود، گفت: خوشبختانه این طرح با تلاش بخش‌خصوصی، مهندسان و مشاوران در سال ۹۷ به ثمر رسید. وی با تاکید […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، سردار عبادالله عبداللهی روز پنجشنبه (هفتم تیرماه) در آیین گشایش رسمی فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس، با اشاره به این‌که پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان به شمار می‌رود، گفت: خوشبختانه این طرح با تلاش بخش‌خصوصی، مهندسان و مشاوران در سال ۹۷ به ثمر رسید.

وی با تاکید بر این‌که اگر وحدت رویه داشته باشیم بر مشکلات پیروز می‌شویم، گفت: شرایط امروز ما سخت‌تر از دوران دفاع مقدس نیست و خوشبختانه در حوزه‌های مهم اقتصادی پیشرفت خوبی داشته‌ایم.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) با تاکید بر این‌که در جنگ اقتصادی جوانان موفق بوده‌اند، گفت: خوشبختانه تعداد زیادی از نیروهای این پالایشگاه را مهندسان و کارگران جوان تشکیل می‌دهند.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا اظهار کرد: در سال ۹۷ بر اساس اولویت ۴۰ پروژه با رقمی بالغ بر ۱۲۰ هزار میلیارد تومان در دست اجرا داریم که ۱۰۰ هزار میلیارد تومان از این رقم مربوط به صنعت نفت است و در دستور کار قرار دارد.

وی بنزین تولید شده در پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس را جزو باکیفیت‌ترین بنزین‌های تولیدی برشمرد و گفت: احجام این پروژه بسیار متفاوت از دیگر پالایشگاه‌های کشور بوده و از نظر محیط و حجم برابر با سه فاز پارس جنوبی است.

عبداللهی با اشاره به این‌که اولویت‌های دولت‌های یازدهم و دوازدهم بسیار دقیق و با اهمیت بود، گفت: از جمله این اقدام‌های مهم، اجرای سه فاز پارس‌جنوبی و مهار ۷,۳ میلیارد مترمکعب از آب‌های مرزی در استان هرمزگان بوده است.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) با بیان این‌که بیش از ۸۰ درصد طراحی و تامین تجهیزات، ساخت و راه‌اندازی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس با استفاده از نیروها و امکانات داخلی بوده است، گفت: در این پروژه عظیم ۱۰هزار نیروی متخصص برای ساخت پالایشگاه آمادگی پیدا کردند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi