نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14868 تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۱ / ۱۳۹۷ - ۰:۰۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش ۱۹ درصدی تردد در محورهای خوزستان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۰ ​به گزارش پايگاه خبري اهوازنوبیش از ۹ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی خوزستان ثبت شد. مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان غلامعباس بهرامی نیا با اشاره به رشد ۱۹درصدی سفرهای نوروزی در استان در مقایسه با سال گذشته افزود: محورهای اندیمشک به اهواز و بندر ماهشهر به اهواز پرترددترین مسیرهای […]

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۰

​به گزارش پايگاه خبري اهوازنوبیش از ۹ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی خوزستان ثبت شد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان غلامعباس بهرامی نیا با اشاره به رشد ۱۹درصدی سفرهای نوروزی در استان در مقایسه با سال گذشته افزود: محورهای اندیمشک به اهواز و بندر ماهشهر به اهواز پرترددترین مسیرهای استان در این مدت بوده اند.

وی با بیان اینکه ۶ درصد حجم سفرها در جاده های استان توسط وسایل نقلیه سنگین صورت گرفته ، تصریح کرد: از آغاز سفرهای نوروزی تا پایان طرح تعطیلات، تردد خودروهای سنگین حامل کالاهای تجاری جز موادسوختی و فاسد شدنی در محور های استان ممنوع است.

بهرامی نیا در ادامه خاطر نشان کرد: پیش از آغاز تعطیلات نوروزی در راستای ارتقاء ایمنی راه ها خط کشی بیش از سه هزار کیلومتر راه های استان، پاکسازی حریم های جاده، تعمیر گارد ریلها، لکه گیری و روکش محورها، تعمیر و اصلاح روشنایی جاده ها و نصب علائم ترافیکی صورت گرفت.

وی از مسافران نوروزی خواست پیش از اقدام به سفر با مراجعه به سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ادامه داد: ۲۵۰ نفر از کارکنان راهداری در قالب ۳۳ اکیپ، با گشت های شبانه روزی وضعیت راه های استان را کنترل می کنند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi