نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14812 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۹:۵۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایران و نروژ در زمینه بهبود ایمنی در صنعت پتروشیمی همکاری می‌کنند

ایران و نروژ در زمینه بهبود ایمنی در صنعت پتروشیمی همکاری می‌کنند همکاری‌ شرکت‌های ایرانی و نروژی در زمینه بهداشت، ایمنی، محیط زیست (HSE) در صنایع پتروشیمی گسترش خواهد یافت. به گزارش اهوازنو سعید باغبانی، مدیر بخش بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهارکرد: اولویت ما در سال ۹۷ تکمیل تجهیزات، […]

ایران و نروژ در زمینه بهبود ایمنی در صنعت پتروشیمی همکاری می‌کنند

همکاری‌ شرکت‌های ایرانی و نروژی در زمینه بهداشت، ایمنی، محیط زیست (HSE) در صنایع پتروشیمی گسترش خواهد یافت.
به گزارش اهوازنو سعید باغبانی، مدیر بخش بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهارکرد: اولویت ما در سال ۹۷ تکمیل تجهیزات، رسیدگی به ایستگاه‌های آتش‌نشانی و استقرار سیستم مدیریت ایمنی یا PSM در کنار ممیزی ایمنی در فرآیند تولید است.

وی افزود: همسو با اولویت‌های بهداشت، ایمنی و محیط زیست نشستی با یک شرکت نروژی در بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار کردیم که در سه حوزه آموزش، مشاوره و تامین نیاز فعالیت می‌کنند، در این جلسه برای ممیزی ایمنی و استقرار سیستم مدیریت ایمنی مذاکره شد.

مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی صنایع پتروشیمی درباره دیدارهای انجام شده در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران گفت: جلسه‌ای با شرکت صاایران برای آشنایی با پهبادهای تولیدی این مجموعه خواهیم داشت. فیلمبرداری از حادثه در زمان بحران به وسیله پهباد امکان مناسبی برای مدیریت بحران به فرمانده عملیات می‌دهد.

باغبانی گفت: در زمینه محیط زیست با نصب سنسورهای خاص روی پهباد امکان پایش آب دریا و کنترل وضع وجود دارد.البته در پروژه خط لوله اتیلن غرب قرار بود از پهباد برای کنترل خط استفاده شود، اما با وجود طولانی بودن خط امکان پذیر نبود.

وی افزود: یکی از وظایف پدافند غیرعامل پیگیری کاهش آسیب‌پذیری هاست بر همین اساس تامین قطعات و نیازمندی های تولید برای پایداری تولید در زمان تحریم و حرکت همسو با اهداف اقتصاد مقاومتی یکی از وظایف پدافند غیرعامل است؛ بر همین اساس نمایشگاه و ارائه توانمندی‌ها و شناخت نیازمندی‌ها مصداق پدافند غیرعامل است. همکاری‌های نمایشگاهی در این زمینه کمک بسیاری به صنعت می‌کند.

وی در پایان یادآور شد شرکت‌ها در سال‌های اخیر در زمینه اچ‌اس‌یی پیشرفت‌های بسیار مطلوبی داشته‌اند و اکنون درمسیر خوبی قرار دارند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi