نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14586 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تلاش بیشتری برای کاهش ذخیره‌سازی نفت جهان لازم است

وزیر انرژی عربستان گفت: برای کاهش سطح ذخیره‌سازی نفت در جهان، تلاش بیشتری باید انجام شود. به گزارش خبرگزاری رویترز از جده، خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان، دیروز (جمعه، ۳۱ فروردین ماه) اعلام کرد که سطح ذخیره‌سازی نفت از اوج خود فاصله گرفته، اما هنوز به اندازه کافی کاهش نیافته است. وی گفت: امروز (ذخیره‌سازی […]

وزیر انرژی عربستان گفت: برای کاهش سطح ذخیره‌سازی نفت در جهان، تلاش بیشتری باید انجام شود.
به گزارش خبرگزاری رویترز از جده، خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان، دیروز (جمعه، ۳۱ فروردین ماه) اعلام کرد که سطح ذخیره‌سازی نفت از اوج خود فاصله گرفته، اما هنوز به اندازه کافی کاهش نیافته است.

وی گفت: امروز (ذخیره‌سازی نفت) همچنان ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون بشکه است که به طور چشمگیری از اوج آن در سال۲۰۱۷ که حدود ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون بشکه بود، کمتر است، با این حال بالاتر از زمانی است که عرضه بیش از حد نفت آغاز شد.

وزیر انرژی عربستان افزود: یا باید صبور باشیم و واکنش شتاب‌زده نشان ندهیم، یا مغرور شویم و به همهمه‌ها درباره «پایان مأموریت» و چیزهایی شبیه آن گوش بدهیم.

الفالح تصریح کرد: همچنان متغیرهای بسیاری در بازار باقی مانده‌اند، زیرا تقاضا نامشخص است و عرضه جدید با شتابی بیش از انتظار پدید می‌آید.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi