نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14546 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۱ / ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گام‌های عملی پالایشگاه نفت تبریز در امور خیریه و بشر دوستانه

گام‌های عملی پالایشگاه نفت تبریز در امور خیریه و بشر دوستانه شرکت پالایش نفت تبریز همسو با سیاست‌های وزارت نفت در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی، افزون بر کمک مالی به ستاد دیه این استان با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، به موسسه خیریه کودک تبریز هم به منظور رفع برخی از مشکلات کودکان جامعه هدف کمک […]

گام‌های عملی پالایشگاه نفت تبریز در امور خیریه و بشر دوستانه

شرکت پالایش نفت تبریز همسو با سیاست‌های وزارت نفت در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی، افزون بر کمک مالی به ستاد دیه این استان با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، به موسسه خیریه کودک تبریز هم به منظور رفع برخی از مشکلات کودکان جامعه هدف کمک مالی کرد.
به گزارش اهواز نو شرکت پالایش نفت تبریز با توجه به مسئولیت اجتماعی خود در قبال جوامع محلی، در زمینه ارائه خدمات فرهنگی و مذهبی، مشارکت در امور خیریه و بشردوستانه و نیز خدمات آموزشی و ورزشی اقدام‌هایی داشته است. همچنین این پالایشگاه به کمیته‌ امداد امام‌خمینی (ره) نیز به منظور پشتیبانی بخشی از نیازهای مددجویان کمک‌های مالی داشته و با اداره اوقاف استان آذربایجان شرقی برای برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم کل کشور همکاری کرده است.

این شرکت همچنین به منظور توانمندسازی ساکنان روستاهای همجوار، دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای برگزار کرده و در عین حال به غیر از اقدام‌های حمایتی برای کارکنان خود، اقدام‌هایی نیز برای مدیریت پسماند، مدیریت آب‌های آلوده و پساب‌های صنعتی و پایش و کنترل آلاینده‌های هوا و نیز گسترش فضای سبز داشته است.

شرکت پالایش نفت تبریز در سومین همایش مسئولیت اجتماعی در صنعت نفت، به پاس اقدام‌های موثر در تحقق اهداف مسئولیت اجتماعی، سپاس‌نامه همایش به همراه تندیس طلایی را دریافت کرد.

شرکت پالایش نفت تبریز (سهامی عام) در جنوب غربی شهر تبریز احداث شده و در همسایگی جمهوری آذربایجان، جمهوری خودمختار نخجوان، ترکیه و عراق و ارمنستان قرار دارد که این همجواری اهمیت ویژه‌ای دارد، این شرکت هم‌اکنون حدود هفت درصد از توان تصفیه نفت‌خام کل کشور را به خود اختصاص داده است و تامین بخشی از سوخت مایع مورد نیاز شمال غرب کشور را به عهده دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi