نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14520 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۱ / ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تولید تجمعی نفت میدان یاران جنوبی از مرز یک میلیون بشکه گذشت

تولید تجمعی نفت میدان یاران جنوبی از مرز یک میلیون بشکه گذشت تولید تجمعی نفت از میدان یاران جنوبی تاکنون از مرز یک میلیون بشکه گذشته است. به گزارش اهوازنو، سرپرست طرح توسعه میدان نفتی یاران جنوبی اظهار کرد: هم اکنون تولید زودهنگام نفت از ۶ حلقه چاه حفاری شده در میدان نفتی یاران جنوبی […]

تولید تجمعی نفت میدان یاران جنوبی از مرز یک میلیون بشکه گذشت

تولید تجمعی نفت از میدان یاران جنوبی تاکنون از مرز یک میلیون بشکه گذشته است.

به گزارش اهوازنو، سرپرست طرح توسعه میدان نفتی یاران جنوبی اظهار کرد: هم اکنون تولید زودهنگام نفت از ۶ حلقه چاه حفاری شده در میدان نفتی یاران جنوبی از سازند سروک، بیش از ۱۰ هزار بشکه در روز است و تولید تجمعی تا کنون از این میدان، مرز ۱ میلیون بشکه را رد کرده است.
همایون کاظمینی، گفت: این تولید از نیمه نخست دی ماه سال ۹۶ آغاز شده است و تا به امروز دستاورد تولید تجمعی از این میدان مشترک نفتی بیش از ۱ میلیون بشکه نفت بوده است.
وی افزود: با استناد به MDP مورد تایید، بهره‌برداری از ۱۲ حلقه چاه دیگر به میزان ۱۴ هزار بشکه نفت در روز جهت رسیدن به سقف تولید ۲۴‌هزار‌بشکه نفت در روز، در برنامه آتی این طرح توسعه‌ای قرار دارد.
بنابراین گزارش، میدان نفتی یاران جنوبی در ۱۳۰ کیلومتری غرب اهواز، در امتداد مرز ایران و عراق مابین میادین نفتی مجنون و آزادگان جنوبی واقع گردیده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi