نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14472 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۱۲ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرکت فولاد خوزستان سازمان سر آمد کشور شد

شرکت فولاد خوزستان سازمان سر آمد کشور شد شرکت فولاد خوزستان با دریافت تندیس سیمین از پانزدهمین همایش تعالی سازمانی که برای ششمین سال متوالی این شرکت را در جایگاه برترین سازمان قرار می دهد، شرکت سرآمد کشور شد. به گزارش اهوازنو، به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، مهندس محمد کشانی مدیرعامل شرکت […]

شرکت فولاد خوزستان سازمان سر آمد کشور شد

شرکت فولاد خوزستان با دریافت تندیس سیمین از پانزدهمین همایش تعالی سازمانی که برای ششمین سال متوالی این شرکت را در جایگاه برترین سازمان قرار می دهد، شرکت سرآمد کشور شد.

به گزارش اهوازنو، به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، مهندس محمد کشانی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تندیس سیمین تعالی سازمانی را در آیین پانزدهمین همایش تعالی سازمانی از معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.

این گزارش حاکیست، همایش پانزدهم تعالی سازمانی با حضور مدیران و مسئولین وزارت صنعت معدن تجارت، سازمان مدیریت صنعتی و جمعی از مدیران عامل بنگاه‌های پیشرو تعالی کشور در مرکز همایش‌های بین اللملی صدا سیما در تهران برگزار شد.

بر پایه این گزارش، محمد کشانی مدیرعامل به اتفاق محمدحسن عرفانیان آسیایی عضو هیأت مدیره و نیز جمعی از مدیران و کارشناسان فولاد خوزستان که مهران عباس زاده دبیرتعالی سازمانی در بین ایشان بود، کسب عنوان سازمان سرآمد کشور و دریافت تندیس سیمین جایزه ملی تعالی سازمانی را ارج نهادند و این موفقیت بی نظیر را به تمامی کارکنان و شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد خوزستان تبریک و تهنیت گفتند.

گزارش خبرنگار ما حاکیست در ادامه همایش یاد شده، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از سوی مدیریت همایش و سازمان مدیریت صنعتی برای حضور در پنل پرسش و پاسخ یافت و ضمن تشریح روند روبه رشد این شرکت در مسیر تعالی، تجربیات ارزشمند فولاد خوزستان در سالهای اخیر را دراختیار مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های حاضر قرار داد.

محمد کشانی همچنین با بیان اینکه استراتژی‌های شرکت فولاد خوزستان به عنوان بنگاه پیشگام تعالی سازمانی یک برنامه دراز مدت را شامل می‌شود اظهار داشت: تولید امسال فولاد خوزستان به ۳ میلیون و ۷۵۰هزار تن می‌رسد که از این رقم بیش از دو میلیون ۶۵۰ هزار تن شمش فولاد به اقصی نقاط جهان صادر می‌شود.

کشانی با اشاره به دیدگاه دراز مدت شرکت مبتنی بر چشم انداز افق ۱۴۰۴ تصریح کرد: فولاد خوزستان خود را مقید می‌داند به سهم خود در رسیدن به ۵۵ میلیون تن فولاد که ۱۹ میلیون آن صادراتی خواهد بود برسد و این هدف مهم تنها از طریق سرآمدی محقق می‌شود که امروز در فولاد خوزستان شاهد آن هستید.

برپایه این گزارش دبیرتعالی سازمانی نیز به خبرنگار ما گفت: هم اکنون شرکت فولاد خوزستان نماینده شایسته ای برای حوزه معاون و صنایع معدنی است که به عنوان سازمان سرآمد کشور جایگاه منحصر بفردی دارد.

مهران عباس‌زاده ادامه داد: بخش مهمی از اهداف استراتژیک فولاد خوزستان در سال ۹۶ محقق شده و باعزم جدی و تلاش کارکنان و مدیران حرکت رو به جلو و بهبود مستمر با تبعیت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی همچنان دنبال خواهد شد

گفتنی است: از میان ۱۶ سازمان و شرکت بزرگ که در سطح تندیس در فرآیند جایزه ملی تعالی سازمانی شرکت کرده بودند، شرکت فولاد خوزستان در بخش ساخت و تولید، به همراه دو شرکت فراسان و توگا، در بازه امتیازی بالای ۶۰۰ موفق به کسب تندیس سیمین شدند و جایگاه سازمان سرآمد کشور به فولاد خوزستان تعلق گرفت.

گزارش خبرنگار ما حاکیست، مفقیت تازه شرکت فولاد خوزستان در پانزدهمین همایش تعالی سازمانی بازتاب گسترده ای در محافل و رسانه های جمعی کشور و سایتهای اطلاع رسانی تخصصی صنعت فولاد داشته است.

شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی در حاشیه همایش مصاحبه ای با مهندس محمد کشانی به عنوان مدیرعامل این شرکت سرآمد کشور انجام داد که در اخبار نیمروزی شبکه یک منعکس شد.

وی در این مصاحبه، بر ویژگی مشتری مداری فولاد خوزستان تاکید نمود و گفت: در سال ۹۶ بالغ بر ۷۰ درصد تولیدات شرکت با تکیه بر رضایتمندی مشتری به خارج از کشور صادر گشته که به معنای بالای یک میلیارد دلار ارزآوری می باشد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi