نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14431 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهلت ۱۰ روزه مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان به باشگاه‌های فاقد مجوز

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به نظارت و سخت گیری بیشتر این اداره کل به امر باشگاه‌داری نسبت به گذشته، گفت: در اهواز ۲۳۰ باشگاه فعال داریم که ۴۲ باشگاه فاقد مجوز هستند که به این تعداد باشگاه، ۱۰ روز مهلت می دهیم تا برای گرفتن مجور اقدام کنند. به گزارش پایگاه خبری […]

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به نظارت و سخت گیری بیشتر این اداره کل به امر باشگاه‌داری نسبت به گذشته، گفت: در اهواز ۲۳۰ باشگاه فعال داریم که ۴۲ باشگاه فاقد مجوز هستند که به این تعداد باشگاه، ۱۰ روز مهلت می دهیم تا برای گرفتن مجور اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: افشین حیدری در این خصوص اظهارکرد: طی شش ماه گذشته ۱۱۱ مجوز تاسیس باشگاه صادر شد و ۱۲۰ مورد تمدید مجوز داشتیم. همچنین در این مدت ۱۳ جلسه کمیسیون ماده پنج که در همین راستا است را برگزار کردیم.
وی با بیان این که در شش ماه اخیر ۶۳ مورد بازرسی از باشگاه ها صورت گرفت، گفت: در این بازرسی ها به ۴۰ باشگاه به دلایلی اخطار داده شد و سه مورد نیز پلمپ شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: در اهواز ۲۳۰ باشگاه فعال داریم که ۴۲ باشگاه فاقد مجوز هستند و باتوجه به اهمیت کار و توجه خاصی که به امر باشگاه داری داریم، به این تعداد باشگاه مهلتی ۱۰ روزه می دهیم تا برای گرفتن مجور اقدام کنند و در غیر این صورت این باشگاه ها پلمپ خواهند شد و در این راستا نیز با مقامات قضایی هماهنگ کرده ایم.
وی ادامه داد: در سطح استان نیز هزار و ۱۴۷ باشگاه داریم و در ادامه سایر باشگاه های استان را هم سرکشی خواهیم کرد و اقدامات لازم برای آن ها نیز اعمال می شود. همچنین رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در باشگاه ها نیز برای ما بسیار اهمیت دارد و باید در دستور کار مسوولان باشگاه ها هم باشد. از این به بعد نظارت و سخت گیری ما به امر باشگاه داری نسبت به گذشته بیشتر خواهد شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi