نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14417 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: پژوهش پایه و اساس کار علمی است

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت:پژوهش پایه و اساس کار علمی است و اگر بخواهیم بررسی کنیم که یک ساختار و سیستمی موفق است یا نه ،باید ببینیم نگاهش به پژوهش به چه شکلی است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”افشین حیدری در جلسه شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان که با حضور معاونین […]

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت:پژوهش پایه و اساس کار علمی است و اگر بخواهیم بررسی کنیم که یک ساختار و سیستمی موفق است یا نه ،باید ببینیم نگاهش به پژوهش به چه شکلی است.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”افشین حیدری در جلسه شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان که با حضور معاونین اداره کل و اعضای هیأت علمی جهت بررسی عناوین پژوهشی سال ۹۶ و تقدیر از اعضا برگزار شد،اظهار کرد:در سال ۹۴ و ۹۵ یک سری طرح ها تدوین و انجام شد،باید ببینیم خروجی آنها کجاست و همچنین باید نتایج و تأثیرات این طرح ها در ورزش مشخص شود.
حیدری تصریح کرد:همان قدر که کنکاش و تدوین یک طرح اهمیت و ارزش دارد،معرفی آن نیز به جامعه هدف نیز بسیار حائز اهمیت است.
وی ادامه داد:ما در خوزستان به دنبال این هستیم که اول به سلامت و مبحث حرکتی جامعه برسیم پس از آن به فکر بخش قهرمانی نیز باشیم.آیا همان قدر که در شهرستانها مدال آور وجود دارد،در بحث ورزش همگانی نیز دستگاهها ورود کرده اند؟یکی از مشکلاتی که حس می شود نبود یک سند جامع بالادستی در حوزه ورزش همگانی و سلامت جامعه است.
حیدری با بیان اینکه متاسفانه در خوزستان نگاه درست و عمیقی نسبت به ورزش وجود ندارد،عنوان کرد:ما باید به دنبال دانش افزایی در بین مردم و مدیران باشیم و این موضوع را در جامعه جا بیندازیم که اگر می خواهیم هزینه های بخش درمان را کاهش دهیم باید در ورزش سرمایه گذاری کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد:در خصوص طرحهای پژوهشی سال ۹۶ می بایست نگاهمان را متمرکز کنیم و یک یا دو طرح خوب و با کیفیت که اولویتمان بحث سلامت جامعه باشد،ارائه دهیم.
وی با اظهار اینکه در بحث قهرمانی با توجه به هدفگذاری هایی که انجام شده،نتایج اولیه و بازخوردهایی که می گیریم خوب است،افزود:باید به دنبال طرح هایی باشیم که سلامت جامعه را تضمین کند.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزایش برگزاری کارگاههای آموزشی و راه اندازی کلینیک های سلامت در شهرستانها را از ضروریات دانست.
در پایان این جلسه از اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه ها به پاس زحماتشان در جهت توسعه علمی ورزش استان با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi