نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14399 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۱۲ / ۱۳۹۶ - ۸:۴۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایبندی بی‌سابقه به توافق جهانی کاهش تولید نفت در نخستین ماه ۲۰۱۸

کمیته وزارتی نظارت اوپک و غیر اوپک اعلام کرد در آغاز دومین سال اجرای توافق جهانی کاهش تولید نفت، پایبندی به این توافق به سطحی بی‌سابقه رسیده است. به گزارش اهوازنو، کمیته وزارتی نظارت بر توافق کاهش عرضه اوپک و غیراوپک اعلام کرد: تولیدکنندگان نفت عضو و غیر عضو اوپک در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ […]

کمیته وزارتی نظارت اوپک و غیر اوپک اعلام کرد در آغاز دومین سال اجرای توافق جهانی کاهش تولید نفت، پایبندی به این توافق به سطحی بی‌سابقه رسیده است.

به گزارش اهوازنو، کمیته وزارتی نظارت بر توافق کاهش عرضه اوپک و غیراوپک اعلام کرد: تولیدکنندگان نفت عضو و غیر عضو اوپک در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی به سطح پایبندی ۱۳۳ درصدی به این توافق دست یافته‌اند.

پایبندی محکم به توافق یاد شده در نخستین ماه سال ۲۰۱۸ میلادی در ادامه روند روزافزون پایبندی به این توافق است که در طول سال ۲۰۱۷ میلادی نیز مشاهده شده بود.

کمیته وزارتی نظارت با ابراز خرسندی از مجموع نتایج یاد شده، با اشاره به نوسان‌های اخیر بازار نفت بر اهمیت استمرار هوشیاری تولیدکنندگان نفت تأکید کرد.

این نهاد همچنین اعلام کرد میزان پایبندی امضاکنندگان توافق یاد شده به سهمیه تولید خود یکسان نبوده است و برخی اعضا عملکرد بهتری داشته‌اند. بر این اساس، کمیته وزارتی نظارت بر بازار از همه امضاکنندگان خواست برای شتاب‌بخشی به بازگشت توازن به بازار نفت، تلاش‌های فردی و جمعی خود را استمرار بخشند و تا حد ممکن ارتقا دهند.

کمیته وزارتی نظارت در طول سال ۲۰۱۸ میلادی بر تلاش برای حفظ و بهبود پایبندی کامل همه کشورهای عضو به توافق جهانی کاهش تولید نفت تمرکز خواهد کرد.

نشست آینده این کمیته ماه آوریل امسال در عربستان برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi