نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14351 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعیین سقف پاداش بازنشستگی باعث نارضایتی کارکنان صنعت نفت می‌شود

تعیین سقف پاداش بازنشستگی باعث نارضایتی کارکنان صنعت نفت می‌شود مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: تصویب لایحه تعیین سقف پاداش بازنشستگی در مجلس شورای اسلامی باعث نارضایتی کارکنان صنعت نفت و به‌ویژه همکاران اقماری شرکت نفت فلات قاره ایران شده و نتایج خوبی برای صنعت نفت کشور نخواهد داشت. به گزارش پایگاه خبری […]

تعیین سقف پاداش بازنشستگی باعث نارضایتی کارکنان صنعت نفت می‌شود

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: تصویب لایحه تعیین سقف پاداش بازنشستگی در مجلس شورای اسلامی باعث نارضایتی کارکنان صنعت نفت و به‌ویژه همکاران اقماری شرکت نفت فلات قاره ایران شده و نتایج خوبی برای صنعت نفت کشور نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو
، حمید بورد، پاداش بازنشستگی کارکنان را قدردانی از زحمات آنان در بیش از ۳۰ سال فعالیت طاقت‌ فرسا اعلام کرد و گفت: کارکنان پرتلاش صنعت نفت و به ‌ویژه همکاران این شرکت در سکوها و جزایر خلیج فارس، سال‌ های طولانی عمر خود را به دور از خانواده و در سخت‌ترین شرایط آب‌وهوایی صرف به گردش درآوردن چرخ‌های این صنعت کرده اند و پاداش بازنشستگی می‌تواند بخش کوچکی از زحمات آنان را جبران کند.

وی، سکوها و جزایر شرکت نفت فلات قاره ایران در آب‌های خلیج فارس را خط مقدم جبهه اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: بی‌تردید همکاران این شرکت که به صورت اقماری فعالیت می‌کنند نقش بی‌بدیلی در حفظ عزت و اقتدار اقتصادی کشور ایفا می کنند و پرداخت پاداش بازنشستگی به کارکنان، آنان را در ادامه این راه سخت و پرفراز و نشیب مصمم‌تر می‌کند.

بورد افزود: با تلاش‌هایی که از سوی مسئولان وزارت نفت در حال انجام است، امیدوارم پاداش بازنشستگی به روال گذشته ادامه داشته باشد؛ چراکه در غیر این صورت شاهد تقاضای بسیاری از همکاران برای بازنشستگی پیش از موعد و ریزش شدید نیروهای با تجربه و متخصص خواهیم بود که این امر می تواند صدمات جبران‌ناپذیری بر پیکره صنعت نفت کشور وارد کند.

وی در پایان از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست با در نظر گرفتن مصالح کشور و همه جوانب، زمینه‌های لازم را برای رضایتمندی بدنه کارکنان صنعت نفت فراهم کنند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi