نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14245 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حجم انتقال گاز با عبور از مرز روزانه ۷۵۵ میلیون مترمکعب رکورد زد

حجم انتقال گاز با عبور از مرز روزانه ۷۵۵ میلیون مترمکعب رکورد زد مدیرعامل شرکت انتقال گاز گفت: حجم انتقال گاز کشور از مرز ۷۵۵ میلیون مترمکعب در روز گذشت که این مقدار در طول دوران انتقال گاز کشور بی‌سابقه بوده است. سعید توکلی، درباره حجم انتقال گاز در روزهای اخیر با توجه به کاهش […]

حجم انتقال گاز با عبور از مرز روزانه ۷۵۵ میلیون مترمکعب رکورد زد

مدیرعامل شرکت انتقال گاز گفت: حجم انتقال گاز کشور از مرز ۷۵۵ میلیون مترمکعب در روز گذشت که این مقدار در طول دوران انتقال گاز کشور بی‌سابقه بوده است.

سعید توکلی، درباره حجم انتقال گاز در روزهای اخیر با توجه به کاهش دما در بیشتر نقاط ایران به خبرنگار شانا گفت: با توجه به آن که مصرف گاز در کشور افزایش قابل توجهی داشته، متناسب با آن نیز حجم انتقال گاز در خطوط لوله انتقال گاز سراسری افزایش یافته و از مرز روزانه ۷۵۵ میلیون مترمکعب عبور کرده است.

وی افزود: این حجم از انتقال گاز در طول همه سال‌های انتقال گاز در خطوط لوله سراسری کشور بی‌سابقه بوده است و یک رکورد تازه به شمار می‌آید.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز تاکید کرد: انتقال سریع، صحیح و به‌موقع گاز به شهرها و روستاهای کشور موضوعی بسیار مهم و حیاتی است که جز با تلاش شبانه‌روزی کارکنان و همت متخصصان صنعت گاز محقق نمی‌شود.

به گزارش اهوازنو ظرفیت انتقال گاز کشور در ۳۶ هزار کیلومتر خط انتقال گاز ۸۰۰ میلیون مترمکعب است که تاکنون ۷۵۰ میلیون مترمکعب از این ظرفیت استفاده می‌شد، اما با توجه به سرد شدن هوا در روزهای اخیر و افزایش مصرف گاز، حجم انتقال گاز نیز افزایش یافته است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi