نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 142 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۱۱ / ۱۳۹۴ - ۵:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آشنایی با بازیکن خارجی استقلال اهواز

به گزارش اهوازنو و به نقل از خوزستان‌ اسپورت، باشگاه استقلال اهواز در نقل و انتقالات میان‌فصل لیگ‌برتر با یک بازیکن بوسنیایی قرارداد بست تا تیم فوتبال این باشگاه را در ادامه مسابقات لیگ‌برتر کشور همراهی کند. “سندی ساهمان”، نام این بازیکن خارجی است که در دیدار استقلال اهواز در برابر ملوان انزلی به دلیل […]

به گزارش اهوازنو و به نقل از خوزستان‌ اسپورت، باشگاه استقلال اهواز در نقل و انتقالات میان‌فصل لیگ‌برتر با یک بازیکن بوسنیایی قرارداد بست تا تیم فوتبال این باشگاه را در ادامه مسابقات لیگ‌برتر کشور همراهی کند.

“سندی ساهمان”، نام این بازیکن خارجی است که در دیدار استقلال اهواز در برابر ملوان انزلی به دلیل تکمیل نبودن مدارک و در نتیجه دریافت نکردن کارت حضور در مسابقات، موفق به حضور در میدان نشد اما هم‌اکنون کارت بازی وی صادر شده و در صورت دریافت ITC و صلاح‌دید کادر‌ فنی استقلال اهواز، می‌تواند در دیدار حساس برابر استقلال تهران به میدان برود.

۳۱۹۹۱_۷۵۶

“ساهمان” تابعیت بوسنی را دارد اما در بندر هامبورگ آلمان متولد شده و فوتبال حرفه‌ای را از سال ۲۰۰۸ در تیم دسته سومی “لوبک” آلمان آغاز کرده است. او سال بعد راهی زادگاه والدین خود، بوسنی و هرزگوین، شد و ۲ فصل در تیم‌های “اسلوبودا توزلا” و “ولز موستار” این کشور کوچک اروپایی بازی کرد.

او در سال ۲۰۱۱ عازم عراق شد و در تیم “النفط” این کشور بازی کرد و سپس در سال ۲۰۱۲ برای مدتی به آلمان بازگشت و در تیم گمنام “دابلیو دابلیو سیلت” توپ زد اما با دریافت پیشنهاد از باشگاه “الاهلی منامه”، راهی بحرین شد تا بار دیگر بازی در خارج از اروپا را تجربه کند.

“سندی ساهمان” چندماه در بحرین حضور داشت ولی در ابتدای سال ۲۰۱۳ این کشور را ترک و به جمهوری چک عزیمت کرد تا در تیم دسته اولی “ویکتوریا زیزکوف” این کشور بازی کند. او ابتدای فصل بعد بار دیگر عازم عراق گردید و با تیم “الشرطه” قرارداد بست اما در نیم‌فصل از این تیم جدا شد و به باشگاه سابق خود “نادی النفط” بازگشت.

این بازیکن بوسنیایی ۲۸ ساله در نهایت در نقل و انتقالات نیم‌فصل لیگ‌برتر فوتبال ایران، به تیم استقلال اهواز پیوست تا بار دیگر بازی در یکی دیگر از کشورهای خاورمیانه را تجربه کند.

سایت ترانسفر مارکت، قیمت این بازیکن ۱۷۷ سانتی‌متری که در دو پست مهاجم و هافبک نفوذی بازی می‌کند را ۱۸ هزار پوند (حدود ۹۳ میلیون تومان) ذکر کرده است. البته وی برای کمتر از نیم فصل با استقلال اهواز قراردادی حدود ۱۰ هزار دلار (۳۷ میلیون تومان) منعقد کرده است.

جالب اینکه این بازیکن بوسنیایی علاقه زیادی به فضای مجازی دارد و علاوه بر عضویت در شبکه‌های اجتماعی، دارای سایت اینترنتی شخصی به دو زبان آلمانی و انگلیسی نیز هست.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi