نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13882 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۰:۳۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

كسب عنوان قهرماني ليگ برتر جودوي كشور توسط تيم جودوي نفت مسجد سليمان

تيم جودوي نفت مسجد سليمان با شايستگي و يك هفته مانده تا إتمام مسابقات عنوان قهرماني ليگ برتر جودوي كشور را از آن خود نمود . به گزارش اهواز نو به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، تیم جودوی نفت مسجدسلیمان که بعنوان نماینده استان خوزستان در این رقابت […]

تيم جودوي نفت مسجد سليمان با شايستگي و يك هفته مانده تا إتمام مسابقات عنوان قهرماني ليگ برتر جودوي كشور را از آن خود نمود .

به گزارش اهواز نو به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، تیم جودوی نفت مسجدسلیمان که بعنوان نماینده استان خوزستان در این رقابت ها حضور داشت توانست با درخشش جودوکارانش به مقام قهرمانی در لیگ برتر دست یابد .
تیم نفت در حالی به این افتخار ارزشمند دست یافت که لیگ برتر جودو هفته آینده به پایان می رسد ولی ۱۸ امتیاز فعلی این تیم و اختلاف امتیازش با تیم های تعقیب کننده به اندازه ای است که قهرمانی زودهنگام این تیم را در رقابت های این فصل قطعی کرده و موجب گردیده تا نفتی ها در خارج از خانه قهرمانی شان را جشن بگیرند .
در رقابت های هفته ماقبل پایان که امروز و لحظاتی پیش در شهر تهران خاتمه یافت، تیم نفت در ۲ رقابت حساس و نفس گیر توانست با نتیجه ۵ بر ۲ و ۴ بر ۳ از سد تیم های پاس خراسان رضوی و نیروی زمینی ارتش عبور کند و قهرمانی اش را قطعی نماید .
تیم نفت مسجدسلیمان با کسب این قهرمانی بعنوان نماینده کشورمان در رقابت های تکواندو باشگاه های جهان حضور می یابند .

ارسال دیدگاه

logo-samandehi