نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13873 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش حادثه رگ سفید تقدیم مجلس خواهد شد

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهار چاه ۱۴۷ رگ سفید گفت: اگر دلیل طولانی شدن عملیات مهار آتش چاه ۱۴۷ رگ سفید کم کاری یا عدم مدیریت صحیح بوده باشد، از وزیر نفت دعوت خواهیم کرد تا در مجلس نسبت به این مساله پاسخگو باشد. به گزارش آژانس اهواز نو […]

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهار چاه ۱۴۷ رگ سفید گفت: اگر دلیل طولانی شدن عملیات مهار آتش چاه ۱۴۷ رگ سفید کم کاری یا عدم مدیریت صحیح بوده باشد، از وزیر نفت دعوت خواهیم کرد تا در مجلس نسبت به این مساله پاسخگو باشد.
به گزارش آژانس اهواز نو ،هدایت الله خادمی اظهار کرد: به همه نیروهایی که در مهار چاه ۱۴۷ رگ سفید تلاش کردند خسته نباشید می‌گویم. هرچند مهار این چاه زمان زیادی طول کشید اما تلاش نیروها در این زمینه قابل تقدیر است و از سوختن منابع ملی کشور جلوگیری شد.

وی افزود: موضوعات مد نظر در خصوص اقدامات انجام گرفته در بحث مهار چاه ۱۴۷ رگ سفید در کمیسیون انرژی مجلس پیگیری خواهد شد. یک گزارش اولیه در این زمینه تهیه شده بود اما اعضای کمیسیون انرژی در این خصوص اظهار نظر زیادی انجام ندادند تا زمانی که آتش مهار شود.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعضای کمیسیون انرژی می‌خواستند جو آرام باشد تا دوستان در منطقه بتوانند کار خود را به خوبی انجام دهند و اما اکنون که این مشکل حل شده است، گزارشات را در این خصوص دریافت و پس از بررسی در کمیسیون انرژی به مجلس تقدیم خواهیم کرد.

خادمی بیان کرد: معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران پیش از این در کمیسیون انرژی حضور پیدا کرده و به سوالات نمایندگان در این زمینه پاسخ دادند. پس از نهایی شدن گزارش، اگر نیاز باشد مجددا از افرادی که در این زمینه باید پاسخگو باشند دعوت خواهیم کرد تا به کمیسیون بیایند و به سوالات نمایندگان پاسخ دهند.

نماینده ایذه و باغملک خاطرنشان کرد: پس از تکمیل گزارش نهایی کمیسیون انرژی و تقدیم آن به مجلس، اگر مشاهده شد که انحرافات زیاد و دلیل طولانی شدن عملیات مهار آتش چاه ۱۴۷ رگ سفید کم کاری یا عدم مدیریت صحیح اعمالی بوده باشد، از وزیر نفت دعوت خواهیم کرد تا در مجلس نسبت به این مساله پاسخگو باشد.

 

 


 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi