نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13845 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

‎شرکت ملی پالایش و پخش اوراق مالی و اسلامی منتشر می‌کند

  شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، بر اساس مصوبه شورای اقتصاد می‌تواند اوراق مالی و اسلامی ـ ریالی به مبلغ ۴۰ هزار میلیارد ریال منتشر کند. به گزارش اهواز نو جلسه شورای اقتصاد، ديروز  (دوشنبه، چهارم دی‌ماه) به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد. در این جلسه که وزیران […]

 

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، بر اساس مصوبه شورای اقتصاد می‌تواند اوراق مالی و اسلامی ـ ریالی به مبلغ ۴۰ هزار میلیارد ریال منتشر کند.

به گزارش اهواز نو جلسه شورای اقتصاد، ديروز  (دوشنبه، چهارم دی‌ماه) به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد.

در این جلسه که وزیران نفت، نیرو، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امور اقتصادی و دارایی،‌ دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس کل بانک مرکزی نیز حضور داشتند درخواست‌های برخی دستگاه‌های اجرایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیم‌های لازم اتخاذ شد.

در این جلسه، اخذ هزینه خدمات مستمر از مشترکین گاز طبیعی (آبونمان) و انتشار اوراق مالی و اسلامی ـ ریالی به میزان ۴۰ هزار میلیارد ریال از درخواست‌های وزارت نفت بود که از سوی وزیر نفت و ارائه گزارش، با این دو درخواست موافقت شد.

بر اساس این مصوبه به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران اجازه داده می‌شود که اوراق مالی و اسلامی ـ ریالی به مبلغ ۴۰ هزار میلیارد ریال منتشر کند.

 

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi