نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13795 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بزرگترین زمین نوشته کشور با ۲۰ هزار درب بطری در اهواز

  با حضور جمعی از فعالان محیط زیست با استفاده از ۲۰ هزار در بطری در ابعاد ۶۰۰ متر مربع در اهواز در حمایت از محیط زیست، بزرگترین زمین نوشته کشور نوشته شد. به گزارش اهواز نو  این زمین نوشته در ابعاد ۶۰۰ متر مربع روز جمعه در حاشیه جاده ساحلی اهواز با حضور جمعی […]

 

با حضور جمعی از فعالان محیط زیست با استفاده از ۲۰ هزار در بطری در ابعاد ۶۰۰ متر مربع در اهواز در حمایت از محیط زیست، بزرگترین زمین نوشته کشور نوشته شد.

به گزارش اهواز نو  این زمین نوشته در ابعاد ۶۰۰ متر مربع روز جمعه در حاشیه جاده ساحلی اهواز با حضور جمعی از فعالان محیط زیست و مردم نوشته شد.
در این آیین اقشار مختلف مردم نیز در چیدمان در بطری ها و نوشتن شعارهایی بر روی زمین با ساتفاده از در بطری در حمایت از محیط زیست شرکت کردند.
جمع آوری درب بطری مدتی است که توسط فعالان محیط زیست در خوزستان و سراسر کشور انجام می شود و به نوعی فرهنگ حفظ محیط زیست با این اقدام رواج پیدا می کند.
فعالان محیط زیست در مناطق مختلف شهرها با بنرهای تبلیغاتی شهروندان را نسبت به جمع آوری درب بطری تشویق می‌کنند.
‘کمپین درِ بطری’ در چند شهر کشور از جمله برخی شهرهای خوزستان رواج دارد.
اعضای این کمپین مردمی با جمع آوری و فروش درهای بطری پلاستیکی برای معلولان نیازمند، ویلچر (صندلی چرخدار) خریداری می کنند.
به گفته نایب رییس انجمن معلولان خوزستان، از پارسال که ‘کمپین درِ بطری’ در این استان راه اندازی شده بیش از ۲۰ ویلچر خریداری و به معلولان هدیه شده است

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi