نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13738 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۹:۱۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تولید و معیارهای اقتصادی باید سرلوحه همه فعالیت‌ها باشد

معاون وزیر نفت در امور پالایش گفت: تولید و پارامترهای اقتصادی باید به‌عنوان یک فرهنگ‌ سازمانی سرلوحه همه فعالیت‌ها قرار گیرد. به گزارش اهواز نو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش، علیرضا صادق‌آبادی صبح ديروز دوشنبه (۲۷ آذرماه) در مراسم معارفه علیرضا امین مدیرعامل جدید پالایشگاه امام خمینی (ره) از […]

معاون وزیر نفت در امور پالایش گفت: تولید و پارامترهای اقتصادی باید به‌عنوان یک فرهنگ‌ سازمانی سرلوحه همه فعالیت‌ها قرار گیرد.

به گزارش اهواز نو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش، علیرضا صادق‌آبادی صبح ديروز دوشنبه (۲۷ آذرماه) در مراسم معارفه علیرضا امین مدیرعامل جدید پالایشگاه امام خمینی (ره) از پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند به‌عنوان یک دارایی اقتصادی با ارزش یاد کرد و گفت: این پالایشگاه هم به لحاظ اقتصادی و هم از نظر اقتصادی و هم سهمی که در تأمین سبد سوخت کشور بر عهده دارد مجموعه‌ای بی‌نظیر و پیچیده است.

وی افزود: مهندس جمشیدی در طی این دو سال برای مدیریت و هدایت پالایشگاه و برطرف کردن مشکلات موجود زحمات شایان توجهی را متقبل شده‌اند که از ایشان قدردانی می‌کنم.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، امین را فردی متعهد و متخصص که در حوزه نفت تجارب و سوابق ارزشمندی دارد معرفی کرد و افزود: آقای امین نمره‌های درخشانی را در پالایشگاه‌های بندرعباس و اصفهان در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است به همین دلیل از وی خواستیم تا سکان‌داری پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند را به عهده گیرد.

صادق آبادی بر لزوم تعاون و همکاری بیشتر میان کارکنان تأکید و اظهار کرد: از همه مدیران و همکاران انتظار دارم با همکاری و همدلی بیشتر به کار و فعالیت مشغول شوند و فقط یک هدف را مدنظر قرار بدهند؛ تولید، تولید و تولید و پارامترهای اقتصادی به‌عنوان یک فرهنگ‌ سازمانی سرلوحه همه فعالیت‌ها قرار گیرد و با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود برای تولید بیشتر در این پالایشگاه گام برداشته شود.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi