نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13656 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز عملیات اجرایی مجتمع پتروپالایش بختیاری مسجد سلیمان

معاون اول رییس جمهور در آیین  آغاز عملیات اجرایی مجتمع پتروپالایش بختیاری مسجد سلیمان مطرح کرد: جهانگیری: حجم بالای سرمایه گذاری در منطقه زیلایی، مسجدسلیمان را به قطب صنعتی تبدیل خواهد کرد؛ دولت با اختصاص منابع لازم محرومیت را از شهر اولین ها می زداید معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه امروز صنعت پتروشیمی […]

معاون اول رییس جمهور در آیین  آغاز عملیات اجرایی مجتمع پتروپالایش بختیاری مسجد سلیمان مطرح کرد:

جهانگیری: حجم بالای سرمایه گذاری در منطقه زیلایی، مسجدسلیمان را به قطب صنعتی تبدیل خواهد کرد؛ دولت با اختصاص منابع لازم محرومیت را از شهر اولین ها می زداید

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه امروز صنعت پتروشیمی بعنوان یکی از صنایع مهم پیشتاز در کشور است، عنوان کرد: صنعت پتروشیمی برای ایجاد ده ها واحد پایین دستی و اشتغال برای جوانان در کشور قابل ارزش است.

دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در آیین آغاز  عملیات اجرایی مجتمع پتروپالایش بختیاری مسجد سلیمان در منطقه انرژی زیلایی، اظهار کرد: سپاس می داریم از اینکه این توفیق نصیب ما شد که در جمع مردم بختیاری که افتخار ایران هستند حضور پیدا کنیم .

وی با بیان اینکه نام شهر مسجد سلیمان برای هر ایرانی آشناست ، ادامه داد: آن زمانی که ایران نیاز داشته است منابع نفتی به کمک آن بیاید، مسجدسلیمان آغازگر آن بود و رتبه اول را در سطح جهان در میزان ذخایر منابع نفتی بدست آورده است تا ما بتوانیم از این ذخایر استفاده مطلوب کنیم.

معاون اول رییس جمهور بیان داشت: حتما برای ذخایر گاز عظیمی که در کشور وجود دارد هم صادرات آن به صورت خام خیلی به مصلحت ما نیست ولی از ابن جهت که انرژی کشورهای مختلف را تامین می کنیم مورد قبول است ولی قبل از آن مصلحت ما در آن است که از آن برای توسعه کشور و برای ارزش افزوده کشور خودمان بهره مند شویم.

دکتر جهانگیری با بیان اینکه صنعت پتروشیمی امروز به عنوان یکی از صنایع مهم پیشتاز در کشور برای ایجاد ده ها واحد پایین دستی و ایجاد اشتغال ده ها جوان در کشور قابل ارزش است، گفت: در حال حاضر ۱۳ میلیارد دلار صادرات محصولات پتروشیمی داشته ایم.

معاون اول رییس جمهور با تقدیر از سرمایه گذار مجتمع پترو پالایش بختیاری مسجد سلیمان که امید را به جوانان این منطقه بازگردانده است، اذعان داشت: جوانان مسجد سلیمانی در این منطقه مشغول کار شدند. حجم بالای سرمایه گذاری در منطقه زیلایی قطعا منطقه را به یکی از مناطق صنعتی مهم کشور تبدیل خواهد کرد.

وی اذعان داشت: مهم آن است که در جای جای کشور سرمایه گذاران در حال سرمایه کذاری هستند.

دکتر جهانگیری با بیان اینکه هرکس بخواهد به امید مردم آسیب بزند قطعا راه ناصحیحی را در پیش گرفته است، تصریح کرد: به سرمایه گذاران کشور امید برای کار کردن بازگشته است و نباید کاری کرد که امید پر کشور آسیب ببیند زیرا می توان به کمک امید ده ها کار بزرگ در کشور انجام داد. هرکس بخواهد به این امید آسیب بزند قطعا راه ناصحیحی را در پیش گرفته است و با نیازهای ملت ایران ناسازگار است.

وی در پایان گفت: وزارت صنعت و‌ وزارت نفت که مسئول تامین مواد اولیه این طرح است با کمک استاندار خوزستان مسیر را به خوبی پیش گرفته است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi