نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13639 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۹:۲۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

أيمن سازي چاه هاي توليدي

رئیس خدمات عملیات شرکت نفت و گاز آغاجاری گفت : بیش از سه هزار مورد اقدام پیشگیرانه و اصلاحی برای ایمن سازی، حفظ و نگهداشت چاه های تولیدی از سوی واحد خدمات چاه ها طی ۶ ماه اول سال جاری انجام شد. به گزارش اهواز نو  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت […]

رئیس خدمات عملیات شرکت نفت و گاز آغاجاری گفت : بیش از سه هزار مورد اقدام پیشگیرانه و اصلاحی برای ایمن سازی، حفظ و نگهداشت چاه های تولیدی از سوی واحد خدمات چاه ها طی ۶ ماه اول سال جاری انجام شد.

به گزارش اهواز نو  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،خداداد طیبی با اعلام این خبر گفت: با توجه به حساسیت واحدهای عملیاتی و ضرورت کنترل دقیق چاه‌ها و تأسیسات با هدف صیانت از سرمایه ملی برای ایمن‌سازی و حفظ و نگهداشت چاه های تولیدی، اقدامات قابل ملاحظه‌ای از سوی کارکنان خدمات عملیات این شرکت با استفاده از توان و امکانات داخلی انجام شد.

وی در ادامه انجام بیش از ۷۰۰ مورد گریس کاری و روانسازی شیرآلات و ادوات چاه‌ها و تأسیسات، ۱۵۰ مورد همکاری با مهندسی تولید شرکت و بیش از ۴۰ مورد موشکرانی و توپکرانی در شرایط نامناسب آب و هوایی منطقه، تحت نظارت مستمر و طبق برنامه‌ریزی منظم را بخشی از اقدامات انجام شده در این باره عنوان کرد.

رئیس خدمات عملیات شرکت آغاجاری افزود: بیش از هزار مورد رفع نشت، حصارکشی و نصب تسهیلات و ادوات سرچاهی ، با استفاده از امکانات داخلی شرکت طی ۶ماه نخست امسال از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه بوده است.

طیبی اظهار کرد: یکی از اقدمات برای ایمن‌سازی چاه ها، تخلیه حوضچه چاه ها و شیرخانه‌ها بوده که با تلاش‌ نیروهای خدمات عملیات بیش از ۸۵۰ مورد تخلیه و بهسازی از سلر چاه ها و شیرخانه‌ها انجام شد.

 


ارسال دیدگاه

logo-samandehi